منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با 0.3991 دلار شروع به از دست دادن ارزش خود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با 0.3991 دلار شروع به از دست دادن ارزش خود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Cardano روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج قوی صعودی روند قیمت را در هفته قبل کنترل می کرد، اما روند امروز به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش ADA/USD در حال حاضر 0.3991 دلار است و در صورت باقی ماندن خرس ها می توان انتظار کاهش بیشتری در ارزش سکه داشت.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 4.21 درصد کاهش داشته است و حجم مبادلات 705,847,169 دلاری مشاهده می شود. ارزش بازار کاردانو در حال حاضر 13 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت یک روزه: قیمت پس از رانش نزولی به 0.3991 دلار کاهش می یابد.

تحلیل روزانه قیمت Cardano روند نزولی را برای بازار پیش‌بینی می‌کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 0.3991 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری به دنبال خواهد داشت. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که 0.4209 دلار است، برای نمودار قیمت یک روزه.

تصویر 154
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 39.25 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد. قیمت کاردانو برای از سرگیری روند صعودی خود باید از سطح مقاومت 0.4162 دلار خارج شود. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 0.4162 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 0.3885 دلار است.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: قیمت کاردانو با مقاومت 0.4162 دلار مواجه است.

تحلیل 4 ساعته قیمت ارز دیجیتال ADA/USD نزولی است زیرا بازار با رد 0.4162 دلار روبرو شده است که قبلاً به عنوان مقاومت برای سکه عمل می کرد. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

تصویر 153
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر 0.4036 دلار است که نسبتا نزدیک به ارزش فعلی کاردانو 0.3991 دلار است. اندیکاتور RSI نیز به سمت منطقه اشباع فروش با مقدار 30.17 اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano زیر حاکی از کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 0.3991 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا شدن بود، می‌توان انتظار داشت که برای بالا بردن قیمت به بالای مقاومت 0.4162 دلار بازگردد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.