منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با 0.3511 دلار وارد دامنه صعودی می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با 0.3511 دلار وارد دامنه صعودی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا از شکل مثلث نزولی خارج شده است. سطح بعدی مقاومت در 0.3466 دلار است و اگر قیمت بتواند حرکت فعلی خود را حفظ کند، احتمالاً در آینده نزدیک این سطح را آزمایش خواهد کرد. با این حال، اگر قیمت شروع به کاهش از سطوح فعلی خود کند، احتمالاً پشتیبانی در 0.3554 دلار وجود دارد. به طور کلی، سوگیری در حال حاضر برای ADA/USD صعودی است.

دارایی دیجیتال در چند روز اخیر کاهش یافته است زیرا در چند روز گذشته از 0.34 دلار به 0.35 دلار رسیده است. گاوها کنترل بازار را در دست دارند و در حال حاضر به دنبال افزایش قیمت هستند. با این حال، خرس ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه های حیات کرده اند و به دنبال کنترل بازار هستند. این بازار در 24 ساعت گذشته 0.13 درصد افزایش داشته و در حال حاضر 0.3511 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته 341 میلیون دلار و ارزش بازار 341 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت یک روزه: ارزش افزایشی ADA/USD

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد که قیمت در حال حاضر در سطح 0.3554 دلار رد شده است. اگر قیمت بتواند از این سطح خارج شود، احتمالا سطح 0.3580 دلار را در آینده نزدیک آزمایش خواهد کرد. افزایش قیمت فعلی، قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد، زیرا قیمت در حال حاضر در سطح 0.3511 دلار معامله می‌شود.

تصویر 329
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار یک روزه برای ADA/USD در حال افزایش است که نشان می دهد بازار بی ثبات است. حد بالایی باند بولینگر 0.3551 دلار و حد پایین آن 0.3465 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 27.28 است که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) در نمودار 1 روزه برای ADA/USD در حال حاضر در منطقه صعودی است زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 4 ساعته، ADA/USD در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود، زیرا قیمت‌ها پس از رسیدن به حد بالایی کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 328
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر منقبض شده اند که نشان می دهد بازار در حال تحکیم است. حد بالایی باند بولینگر 0.3567 دلار و حد پایین 0.3468 دلار است. RSI در حال حاضر روی 46.07 است و نشان می‌دهد که با کاهش قیمت‌ها، بازار نسبت به سطوح بیش‌خرید کاهش یافته است. هیستوگرام MACD منقبض می شود که نشان می دهد حرکت صعودی در حال کاهش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو به این نتیجه می رسد که قیمت های ADA در حال حاضر به شیوه ای صعودی معامله می شوند و احتمالاً در کوتاه مدت افزایش می یابند زیرا گاوها کنترل بازار را حفظ می کنند. با این حال، خرس‌ها نیز شروع به نشان دادن برخی نشانه‌های حیات کرده‌اند و برای صعود ADA/USD به یک شکست بالاتر از سطح 0.3554 دلار نیاز است.