منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با مقاومت قوی در 0.480 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با مقاومت قوی در 0.480 دلار روبرو است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل فعلی قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا سطح قیمت ADA/USD دوباره به مرز 0.462 دلار رسیده است، زیرا سکه حمایت پیدا کرد و نزولی بیشتر به زیر 0.437 دلار را رد کرد. حرکت صعودی پس از برخی اصلاحات قوی که در هفته گذشته رخ داد، با نوسان لحظه ای به پایین سطح 0.425 دلار احیا شد. ADA دیروز با موفقیت از مقاومت 0.452 دلار عبور کرد و در حال حرکت است. پیش از اینکه ADA مقاومت بعدی 0.480 دلار را هدف قرار دهد، فشار فروش در این سطح انتظار می رود، زیرا ADA اخیراً رد شدیدی را در 0.477 دلار مشاهده کرده است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ADA 2.42 درصد افزایش یافت

نمودار یک روزه تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که حرکت صعودی قوی است و انتظار می‌رود در ساعات آینده با ادامه صعود گاوها، افزایش قیمت بیشتر شود. با این حال، مقداری فشار فروش در سطح قیمت فعلی 0.462 دلار نیز انتظار می‌رود، زیرا این منطقه مقاومتی است که توسط خرس‌ها در 26 آگوست 2022 زمانی که یک سقوط ناگهانی مشاهده شد تعیین شده است. ADA/USD همچنین از افزایش 2.42 درصدی ارزش قیمت در 24 ساعت گذشته خبر می دهد، اما حجم معاملات برای مدت مشابه 5.30 درصد کاهش یافته است.

ADA 1s
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم است زیرا باندهای بولینگر در حال حفظ ارزش خود هستند، باند بالا در علامت 0.520 دلار و باند پایین در علامت 0.431 دلار است. میانگین این اندیکاتور در 0.476 دلار است. میانگین متحرک (MA) در علامت 0.458 دلار زیر سطح قیمت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منحنی صعودی در شاخص 47 معامله می شود که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که تابع قیمت سکه در حال حاضر با مقاومت موجود در 0.477 دلار مواجه است، زیرا خرس ها پس از یک نوسان اوج مشاهده شده در شروع جلسه معاملات، واکنش فوری نشان دادند. خرس ها اصلاحی قوی آوردند. با این حال، قیمت دوباره در حال افزایش است که نشانه امیدواری است، اما در عین حال، به نظر می رسد فشار نزولی نیز در حال افزایش است و خرس ها اجازه نمی دهند قیمت به راحتی افزایش یابد.

ADA 4t 1
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است. انتهای بالایی باندهای بولینگر روی علامت 0.469 دلار است که نشان دهنده مقاومت در حال حاضر است، زیرا قیمت در زیر باند بالایی پس از یک جهش بالا اصلاح شده است، و باند پایین در 0.436 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. میانگین باندهای بولینگر در 0.451 دلار زیر سطح قیمت شکل می گیرد و میانگین متحرک (MA) در مرز 0.457 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی حرکت می کند و فضای بیشتری برای عملکرد صعودی بیشتر دارد زیرا این اندیکاتور در شاخص 53 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano عمدتاً تا به حال حرکت صعودی قیمت را نشان می دهد، اما سایه های نزولی نیز وجود دارد. گاوها در حال حاضر با قیمت 0.462 دلار پیشتاز هستند زیرا در تلاش برای افزایش بیشتر قیمت هستند. با این حال، از آنجایی که فشار نزولی همچنان وجود دارد، روند می تواند در هر زمانی منفی شود. از سوی دیگر، اگر گاوها ثبات نشان دهند، قیمت می تواند کمی بیشتر نیز افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.