منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با مقاومت قوی بالای 0.452 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با مقاومت قوی بالای 0.452 دلار روبرو است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل فعلی قیمت Cardano صعودی است زیرا نشان دهنده بهبود قیمت سکه است زیرا گاوها در تلاش برای بازگشت مجدد هستند. هفته گذشته برای ارز دیجیتال مضر بود زیرا قیمت دیروز پس از بهبود به میزان محدود در 19 سپتامبر 2022 به پایین کاهش یافت. گاوهای نر در آغاز حرکت خود را نشان داده اند، بهبود بیشتر قیمت در ساعات آینده بسیار امکان پذیر است. با این حال، به نظر می‌رسد که خرس‌ها اجازه هیچ حرکت صعودی بالای 0.452 دلار را نخواهند داد، زیرا اخیراً قیمت از سطح مذکور رد شده است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها قیمت را به 0.452 دلار منتقل می کنند و پس از آن تا 0.445 دلار اصلاح می شوند.

نمودار یک روزه برای تحلیل قیمت Cardano از سمت صعودی امروز پشتیبانی می کند، زیرا شانس بهبود برای گاوها ظاهر شده است. پس از کاهشی که دیروز مشاهده شد، گاوها در تلاش برای افزایش مجدد سطح قیمت هستند. با وجود افزایش قیمت، سکه همچنان در یک روز گذشته 0.63 درصد زیان داشته و حجم معاملات 25.7 درصد کاهش یافته است. حرکت صعودی در حال حاضر ضعیف است، اما ممکن است در ساعات آینده تشدید شود و قیمت ممکن است از سطح فعلی خود که در زمان نگارش 0.445 است، افزایش یابد.

ADA 1f 1
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) در ارتفاع بسیار بیشتری قرار دارد و در 0.462 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد. با این حال، SMA 20 پس از یک متقاطع نزولی در 18 سپتامبر 2022، زیر SMA 50 معامله می شود.

نوسانات ملایم است و باندهای بولینگر تغییر بیشتری نشان نمی دهند. ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 0.520 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که ارزش پایین تر در 0.433 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کمی افزایش یافته است، زیرا این اندیکاتور در شاخص 42 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که روند صعودی در شروع جلسه معاملاتی در حال حرکت بود زیرا گاوها در بازار پیشرو بودند. اما سکه در چهار ساعت گذشته دچار اصلاح شده است زیرا قیمت در حال کاهش است و به شدت کاهش یافته است. حرکت صعودی با موفقیت منجر به حرکت قیمت در سمت صعودی شده است. با این حال، خرس ها نیز با تصحیح قیمت به سطح 0.446 دلار قدرت می گیرند. قیمت به زیر میانگین متحرک (MA) که در سطح 0.447 دلار معامله می شود، سقوط کرده است.

ADA 4g
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار چهار ساعته بالا است زیرا باندهای بولینگر منطقه بیشتری را پوشش می دهند. در همین حال، نشانگر بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون 0.483 دلار است، در حالی که باند پایین آن در 0.424 دلار است. امتیاز RSI پس از صعود امروز دوباره در حال کاهش است زیرا منحنی نزولی این اندیکاتور به شاخص 42 رسیده است که نشان دهنده فشار فروش در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو هنوز به نفع طرف خرید است، زیرا روند افزایشی در روز ثبت می شود، علیرغم این واقعیت که اکثر شاخص های فنی همچنان خوانش منفی نشان می دهند، زیرا شرایط برای ADA/USD کاملا نامطلوب باقی مانده است. در چند هفته گذشته اما امروز گاوها سعی کرده اند قیمت را به سمت بالا ببرند. قیمت اکنون در سطح 0.445 دلار قرار دارد، اما پیش‌بینی قیمت ساعتی روند مخالف را نشان می‌دهد و در صورت ادامه تقویت فشار فروش، روند روزانه نیز می‌تواند نزولی شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.