منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با افزایش فشار پس از صعود صعودی در 0.504 دلار تصحیح می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA با افزایش فشار پس از صعود صعودی در 0.504 دلار تصحیح می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Cardano یک رویکرد نسبتا نزولی را برای امروز نشان می دهد، زیرا قیمت در حال حاضر دوباره در حال اصلاح است. سکه از 24 جولای 2022 حرکت نزولی را نشان می دهد و قیمت در 26 جولای 2022 به 0.464 دلار کاهش یافت. دیروز شکست قیمت نیز نزولی بود و روند در نیمه اول نزولی باقی ماند، اما پس از آن، سکه شروع به صعود کرد. بالا بوده و در نیمه دوم روز یعنی 27 جولای 2022 ارزش قابل توجهی به دست آورده است.

امروز سکه در حال کاهش است و قیمت در حال حاضر با افزایش فشار فروش در بازار به 0.504 دلار رسیده است. پشتیبانی داخلی بعدی برای ADA با قیمت 0.490 دلار و پس از آن پشتیبانی دیگر با قیمت 0.457 دلار وجود دارد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با پیشروی خرس‌ها، ADA مجدداً کاهش می‌یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو یک نشانه نزولی در مورد حرکات قیمت امروز ارائه می دهد. قیمت طی هشت ساعت گذشته به دلیل بازگشت نزولی ناگهانی تمایل نزولی داشت. کندل قرمز در نمودار قیمت یک روزه به کاهش ارزش قیمت ارزهای دیجیتال اشاره دارد. اگرچه گاوها دیروز پیاپی برنده شدند، امروز قیمت تا 0.504 دلار کاهش یافت. با این حال، قیمت فعلی بالاتر از میانگین متحرک (MA) آن 0.495 دلار است. سکه در طول هفته گذشته حداقل 4.17 درصد ارزش داشته است زیرا خط روند برای این بازه زمانی کمی صعودی است. حجم معاملات امروز 89 درصد افزایش یافته است و تسلط بازار 1.62 برای ADA/USD است.

ADA 1 روز 10
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، که یک سیگنال مثبت در مورد روندهای آینده بازار است، زیرا حد بالایی شاخص نوسانات در حال افزایش است و ممکن است قیمت در آینده نزدیک افزایش صعودی دریافت کند. با بحث در مورد مقادیر بالا و پایین اندیکاتور باند بولینگر، باند بالایی در سطح 0.534 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در سطح 0.414 دلار است که نشان دهنده حمایت است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی نزولی را نشان می دهد و امتیاز به شاخص 54 کاهش یافته است که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano روند نزولی تقویتی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا فروشندگان جریان قیمت را در چند ساعت گذشته کنترل کرده اند. مجموعه ای از کندل های قرمز رنگ در نمودار قیمت 4 ساعته ظاهر می شوند و بنابراین روند نزولی را تأیید می کنند. فشار نزولی ارزش سکه را به 0.504 دلار کاهش داده است. به دلیل روند صعودی قبلی، منحنی میانگین متحرک (MA) همچنان به شدت در سطح 0.484 دلار به سمت بالا حرکت می کند.

ADA 4 ساعت 8
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر اکنون به طور متوسط ​​0.480 دلار زیر سطح MA درآمد دارند. در همان زمان، باند بالایی با 0.516 دلار بالاتر است در حالی که باند پایین آنها در 0.444 دلار معامله می شود. در همین حال، امتیاز RSI به دلیل فشار نزولی غیرمنتظره با کاهش تا شاخص 58 مواجه شد، اما این اندیکاتور همچنان در سطح قابل قبولی قرار دارد. کاهش بیشتر در ارزش ADA/USD در چند ساعت آینده پیش بینی می شود.

چند هفته گذشته برای گاوهای نر خوب بود زیرا قیمت ها رشد مثبت را تحمل کردند. تجزیه و تحلیل کلی خریداران ارزهای دیجیتال را هدایت می کند، که بیشتر توسط نمودار شاخص های فنی تأیید می شود. یک اشاره خرید با 11 اندیکاتور وجود دارد، 9 اندیکاتور خنثی هستند و شش اندیکاتور فروش را پیشنهاد می کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Cardano از هم اکنون خرس ها را حمایت می کند، زیرا قیمت امروز کاهش قابل توجهی داشته است. حرکت نزولی در حال تشدید است، به همین دلیل است که ارزش سکه اکنون در 0.504 دلار قرار دارد. در صورت تداوم فشار فروش، می‌توان انتظار کاهش بیشتر ارزش بازار ADA/USD را در چند ساعت آینده داشت.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.