منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.500 دلار عبور می کند، هدف بعدی آن 0.533 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.500 دلار عبور می کند، هدف بعدی آن 0.533 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano بهبود ارزش سکه را نشان می دهد. قیمت کاردانو پس از پرواز صعودی دیروز به حرکت صعودی خود ادامه می‌دهد و سطوح قیمت بر حرکت نزولی بیش از حد غلبه کرده است و سکه به ارزش 0.519 دلار رسیده است. پس از تلاش خرس‌ها برای بازگشت، گاوها توانستند دوباره پیشروی کنند. این حرکت قابل توجه بوده است و در صورت افزایش قدرت ممکن است قیمت را حتی بیشتر کند.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: تاثیر صعودی ارزش سکه را افزایش می دهد

در نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که افزایش بیشتر در سطوح قیمت ارزهای دیجیتال مشاهده شده است، زیرا گاوها دائما در تلاش برای به دست آوردن موقعیت خود هستند. شمعدان های سبز رنگ در نمودار ظاهر شده اند و قیمت آن تا 0.519 دلار افزایش یافته است. این یک مفهوم دلگرم کننده برای خریداران است، زیرا سطح قیمت ها پس از یک روند صعودی صاف افزایش یافته است.

ada 1 dus
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

با این حال، میانگین متحرک (MA) زیر سطح قیمت فعلی، یعنی 0.491 دلار است. نوسانات در حال افزایش است، که از آن می توان انتظار افزایش قیمت در آینده را داشت. باندهای بولینگر به طور متوسط ​​0.469 دلار را نشان می دهند و خط روند ثبات را نشان می دهد. باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهند. باند بالا در 0.527 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در 0.412 دلار به نمایندگی از حمایت در نمودار روزانه حضور دارد.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در عدد بسیار خوبی قرار دارد و در حال حاضر در شاخص 58 قرار دارد. منحنی اندیکاتورها تقریباً صاف است که نشان دهنده مقاومت از سمت نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل برنج کاردانو نشان دهنده افزایش تدریجی قیمت پس از آن است که گاوها در چهار ساعت گذشته پیشتاز شدند. حرکت به اندازه کافی قوی بوده است که قیمت را به بالای 0.516 دلار برساند. در چند روز گذشته شاهد افت تکان دهنده ای در سطوح قیمتی بوده ایم که پس از آن گاوها رقابت قدرتمندی را انجام داده اند. خرس ها در آغاز جلسه معاملاتی امروز نیز باعث اصلاح شدند، اما گاوها ضرر اخیر را جبران کردند.

ada 4 hus 1
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در 0.517 دلار است که کمتر از ارزش فعلی قیمت است. نوسانات برای ارز دیجیتال در حال افزایش است. باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهند. باند بالا تا 0.517 دلار افزایش یافته است در حالی که باند پایین مقدار 0.467 دلار را نشان می دهد. امتیاز RSI در حال حاضر 60 است که یک رقم بسیار خنثی برای ارزهای دیجیتال است و منحنی رو به بالا آن نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت Cardano خبرهای مثبتی را برای خریداران نشان می دهد. به نظر می رسد گاوها در حال بازیابی قدرت خود هستند زیرا با موفقیت تا 0.519 دلار صعود کرده اند. در صورت تداوم حمایت، بازار قرار است نتایج یکسانی را در آینده نشان دهد. سطح مقاومت موجود در 0.533 دلار فقط در آن سناریو قابل غلبه است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.