منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.45 دلار، تلاش دیگری برای افزایش یک شبه را رد می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.45 دلار، تلاش دیگری برای افزایش یک شبه را رد می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ما شاهد بازگشت و پایین ترین سطح محلی در حال حاضر در حمایت 0.435 دلار هستیم. بنابراین، ADA/USD آماده است تا به بالاترین سطح خود ادامه دهد و به دنبال شکستن سطوح بالاتر چند روزه باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.45 دلار، تلاش دیگری برای افزایش یک شبه را رد می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

در 24 ساعت گذشته، بازار حرکت نزولی جزئی داشته است. بیت کوین، پیشتاز، 1.2 درصد و اتریوم 2.35 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر با نتایج مشابهی معامله کرده اند.

حرکت قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته: Cardano بالاترین قیمت محلی را 0.45 دلار تعیین می کند

ADA/USD در محدوده 0.4454 تا 0.4707 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 6.12 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 723.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 15.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه هشتم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: به نظر می رسد ADA به بالاترین سطح خود ادامه دهد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت اکشن قیمت Cardano باشیم و پایین‌ترین سطح محلی بالاتر را در 0.435 دلار تعیین کنیم. بنابراین، اگر نزولی بیشتر دنبال نشود، ما انتظار داریم که ADA/USD حتی بالاتر از آن ادامه یابد و به دنبال رسیدن به سطوح مقاومت بعدی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA از 0.45 دلار، تلاش دیگری برای افزایش یک شبه را رد می کند؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت Cardano نسبت به بالاترین قیمت قبلی که در پایان ژوئن 0.50 دلار بود، کاهش ثابتی داشته است. پس از اصلاح بیش از 16 درصد، پایین ترین سطح جدید در 0.42 دلار مشاهده شد.

هفته گذشته، تثبیت به دنبال داشت، که نشان می دهد احتمال بازگشت وجود دارد. دیروز، ادغام در نهایت شکسته شد و باعث شد ADA/USD به بالای 0.45 دلار صعود کند.

با این حال، هنوز نمی توان به صعود بیشتر رسید، زیرا واکنش دیگری پایین تر و آزمایش مجدد اوج محلی دنبال شد. از آنجا، قیمت Cardano به سرعت دوباره به حمایت 0.435 دلار رسید، جایی که بالاترین سطح محلی بود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا شاهد شکسته شدن تثبیت قبلی و افزایش قیمت جدید در سطح 0.45 دلار بودیم. از آنجا، ADA/USD نسبتاً به سرعت برگشت و پایین ترین سطح را تعیین کرد، احتمالاً زمانی که گاوها برای یک فشار بالاتر آماده می شوند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Cardano هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.