منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: گاوها برای بازگشت قیمت ADA در سطح 0.4695 دلار دچار مشکل می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: گاوها برای بازگشت قیمت ADA در سطح 0.4695 دلار دچار مشکل می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می‌دهد که گاوها در سطح 0.4695 دلار رشد کرده‌اند، زیرا نتوانسته‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند. وضعیت بازار برای ADA در حال حاضر تیره و تار به نظر می رسد، اما گاوها ممکن است بتوانند شرایط را تغییر دهند اگر بتوانند قدرت کافی برای بالا بردن قیمت ها به فراتر از سطح مقاومت 0.4816 دلار را به دست آورند.

ADA/USD در 24 ساعت گذشته از ارزش خود حدود 1.23 درصد افزایش یافته است زیرا در حال حاضر با قیمتی در حدود 0.4695 دلار معامله می شود. بازار اخیراً بی ثبات بوده است، اما گاوها نتوانسته اند از این سرمایه گذاری کنند و قیمت ها را بالاتر ببرند. حجم معاملات 24 ساعته حدود 625 میلیون دلار است و ارزش بازار هم اکنون به 16 میلیارد دلار رسیده است.

نمودار قیمت روزانه ADA/USD: حرکت صعودی به بالای 0.4695 دلار افزایش می‌یابد

نمودار یک روزه برای تحلیل قیمت کاردانو نشان دهنده افزایش شگفت انگیز سطوح قیمت امروز است. گاوها توانسته اند از سد ایجاد شده توسط فروشندگان در 0.4695 دلار عبور کنند و ارزش بالاتری 0.4816 دلار دارند.

تصویر 100
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

این مقدار همچنان از میانگین متحرک (MA) امروز یعنی 0.4790 دلار جلوتر است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 63.81 است. گاوها اگر بخواهند روند صعودی بازار را ادامه دهند، باید قیمت ها را به بیش از 0.4816 دلار برسانند. شکاف بین باندهای بولینگر در حال افزایش است، به این معنی که روند فعلی ممکن است تشدید شود. باند بالا به ارزش 0.4808 دلار رسیده است و باند پایین در 0.4682 دلار تثبیت شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال افزایش یافته است که ارزش قیمت را به 0.4695 دلار رسانده است. ساعات گذشته برای خریداران بسیار سودآور بوده است زیرا کندل صعودی همچنان به رشد خود ادامه می دهد و حرکت صعودی را برجسته می کند.

تصویر 99
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

امتیاز RSI نیز به شدت در حال افزایش است و در حال حاضر 63.35 را نشان می دهد که نشانه خوبی برای گاوها است. ADA/USD در حال حاضر بالاتر از شاخص میانگین متحرک که در بازه زمانی 4 ساعته در 0.4681 دلار قرار دارد، معامله می شود. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند، که نشان می دهد بازار شاهد افزایش نوسان است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

به طور کلی، بازار برای تحلیل قیمت کاردانو تاریک به نظر می‌رسد، زیرا گاوها نتوانسته‌اند قدرت کافی برای بالا بردن قیمت‌ها به فراتر از سطح مقاومت 0.4816 دلار را به دست آورند. با این حال، اگر بتوانند شتابی به دست آورند، ممکن است بتوانند شرایط را تغییر دهند و قیمت ها را بالاتر ببرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.