منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: قیمت های ADA محدود به محدوده هستند و بالای پشتیبانی 0.310 دلار قرار دارند

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: قیمت های ADA محدود به محدوده هستند و بالای پشتیبانی 0.310 دلار قرار دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای امروز یک روند جانبی خفیف را نشان می دهد، زیرا احتمالاً در آینده نزدیک شاهد موج دیگری از حرکت صعودی خواهیم بود. ADA به بالاترین سطح روزانه 0.3148 دلار رسید که نشان دهنده کاهش 0.37 درصدی است. این ارز دیجیتال با مقاومتی در سطح 0.3185 دلار مواجه شد، اما تا زمانی که حمایت در سطح 0.3061 دلار ثابت بماند، می‌توان انتظار داشت که در روزهای آینده شاهد افزایش‌های بیشتری باشیم.

در حالی که حرکت به سمت بازده نزولی 0.299 دلار همچنان امکان پذیر است، یک چرخش سریع در محدوده 0.30-0.31 دلار می تواند گاوها را وارد بازار کند. حرکت به سمت بالا همچنین می‌تواند گاوها را به سمت هدف قرار دادن نقطه مقاومت بعدی در 0.321 دلار سوق دهد. یک حرکت موفقیت آمیز تا آن نقطه، «قاتل اتریوم» را قادر می سازد تا سطح 0.379 دلار بعدی را هدف قرار دهد.

کل بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. رهبران بازار، بیت کوین و اتریوم، هر دو اندکی افزایش یافتند، در حالی که سایر ارزهای دیجیتال با ارزش بالا، به ترتیب با 2.38 درصد و 1.93 درصد افزایش قیمت، سود بیشتری را تجربه کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نمودار یک روزه: ADA/USD حدود 0.31 دلار تثبیت می شود

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو نشان می‌دهد که ارز دیجیتال بسیار بالاتر از سطح 0.3061 دلار تثبیت شده است، بازار معاملات را با شتاب نزولی در حدود 0.3131 دلار آغاز کرد، اما پس از رسیدن به بالای 0.3148 دلار که فشار صعودی قوی بر نمودارهای ADA/USD بود، به سرعت بهبود یافت. همانطور که می توانیم شاهد پیشرفت های بیشتر در روزهای آینده باشیم. حجم معاملات 24 ساعته برای Cardano حدود 90,434,216 دلار بود که بالاتر از حد معمول است و نشان دهنده احساسات صعودی قوی در بازار است در حالی که ارزش بازار در حال حاضر بیش از 10.7 میلیارد دلار است.

تصویر 205
نمودار 1 روزه ADA/USD، منبع: نمای معاملاتی

میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه برای قیمت های کاردانو به روند صعودی خود ادامه می دهد که نشان دهنده تغییر بالقوه در جهت بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 38.03 قرار دارد که نشان می دهد حرکت صعودی احتمالاً برای چند روز دیگر ادامه خواهد داشت. MACD نیز روند صعودی دارد که سیگنال صعودی دیگری برای حرکت قیمت Cardano است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار 4 ساعته: خرس ها و گاوها برای کنترل قیمت به شدت مبارزه می کنند

نمودار 4 ساعته تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که خرس ها و گاوها یک کنترل قیمت گرم داشته اند و خرس ها در حال حاضر کنترل دارند. گاوها نتوانستند ابتکار عمل را در آغاز آخر هفته حفظ کنند و بیشتر سکه ها در منطقه قرمز بازگشته اند. در نمودار ساعتی، کاردانو (ADA) روز را با شکست کاذب سطح حمایت محلی در 0.3120 دلار آغاز کرده است. با این حال، قیمت نتوانسته است مقاومت 0.3134 دلار را بشکند.

تصویر 204
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک ساعتی روی 0.311 قرار دارد که حاکی از حرکت مثبت این ارز دیجیتال در آینده نزدیک است. در همین حال، MACD در حال ساخت یک متقاطع صعودی است که نشان می دهد گاوها ممکن است بازار را تصرف کنند و هیستوگرام به سمت قلمرو مثبت حرکت کند. RSI در 44.64 است و همچنین نشان می دهد که مقداری فشار خرید برای سکه کاردانو افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در خاتمه، به نظر می‌رسد که ADA/USD احتمالاً در ساعات آینده مقداری تثبیت را تجربه خواهد کرد، اما تا زمانی که حمایت 0.3061 دلار ثابت بماند، می‌توان انتظار داشت که در روزهای آینده شاهد افزایش بیشتر باشیم.