منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: قیمت به 0.470 دلار سقوط می کند. آیا ADA برای سقوط بیشتر آماده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: قیمت به 0.470 دلار سقوط می کند. آیا ADA برای سقوط بیشتر آماده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حرکت نزولی قیمت را امروز نشان می دهد، زیرا سکه به زیر علامت 0.478 دلار شکسته است و حمایت موجود در همان سطح را خرد می کند. خرس ها از دیروز دامنه نزولی را پوشش داده اند زیرا قیمت ADA به 0.470 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد که سکه در حال افزایش است، شاید برای یک روند نزولی بیشتر با بازگشت حرکت نزولی، و اکنون خرس ها به دنبال کاهش سطوح قیمت به سمت سطح 0.412 دلار در روزهای آینده هستند. با این حال، برخی تلاش های صعودی نیز در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است، اما سلطه نزولی همچنان وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با تداوم تسلط نزولی، ADA شش درصد ارزش خود را از دست می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که سکه در حال ادامه روند نزولی به زیر سطح روانی 0.50 دلار است زیرا در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.470 دلار معامله می شود. گاوها و خرس ها در طول هفته در حال تبادل موقعیت بوده اند، اما در مجموع، خرس ها پیشتاز هستند و امروز نیز همین گونه است. جفت ADA/USD کسری 6.01 درصدی در ارزش قیمت را در 24 ساعت گذشته گزارش می‌کند و سود هفتگی در هفته گذشته به تنها 1.90 کاهش یافته است. حجم معاملات نیز 6.35 درصد کاهش داشته و ارزش بازار نیز 5.25 درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

آدا 1 روز 11
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

با گسترش باندهای بولینگر، ADA نوسان نسبتاً بالایی را نشان می دهد، باند بالایی در سطح 0.649 دلار و باند پایینی در سطح 0.412 دلار وجود دارد که نشان دهنده منطقه حمایتی برای جفت ADA/USD است. خط متوسط ​​شاخص نوسانات در مارک 0.531 دلار معامله می شود که نشان دهنده مقاومت برای ارز دیجیتال است.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به آرامی در حال کاهش است زیرا RSI در شیب نزولی معامله می شود. RSI در نیمه پایینی منطقه خنثی با شاخص 41 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که سکه در روز زیانده است زیرا قیمت در سمت کاهش است، اما گاوها بازگشته اند و تابع قیمت در چهار ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است، که نشانه امیدواری است. اما بیرون آمدن از چرخه نزولی دشوار به نظر می رسد زیرا نوسانات قیمت آهسته است. آخرین کندل سبز نیز شروع به جمع شدن کرده است که نشانه تقویت حرکت نزولی است.

آدا 4 ساعت 10
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات همچنین در نمودار چهار ساعته بالا است زیرا باندهای بولینگر قرائت های زیر را نشان می دهند، باند بالایی سطح 0.512 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است و باند پایین در سطح 0.444 دلار است که نشان دهنده حمایت از ADA است. میانگین میانگین شاخص در 0.478 دلار است. سطح RSI نیز طی چند ساعت گذشته افزایش یافته است و این اندیکاتور به شاخص 45 رسیده است، اما ممکن است با کوچک شدن کندل سبز، امتیاز دوباره کاهش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت Cardano در سمت نزولی قرار دارد و سکه در حال حاضر تحت فشار بازار است. اگر گاوها موفق به دریافت حمایت بیشتر شوند، ممکن است قیمت تا 0.478 دلار بهبود یابد. از سوی دیگر، اگر فشار نزولی ادامه پیدا کند، ممکن است قیمت به پایین‌ترین سطح جدید سقوط کند. شانس بیشتری برای وضعیت بعدی وجود دارد زیرا خرس ها دوباره در حال قدرت گرفتن هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.