منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: طلسم صعودی با رسیدن ADA به بالاترین سطح 0.2572 دلار ادامه می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: طلسم صعودی با رسیدن ADA به بالاترین سطح 0.2572 دلار ادامه می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که روند صعودی ادامه دار در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. قیمت ADA تا 3.55 درصد افزایش یافته است، این باعث شده است که قیمت Cardano به بالای سطح 0.2482 دلار برسد و بالاترین قیمت 24 ساعته جدید 0.2623 دلار را ثبت کند. گاوها در دو روز گذشته تحت کنترل بوده اند، زیرا قیمت Cardano از چندین سطح کلیدی گذشته است. روند صعودی دیروز به طور لحظه ای قطع شد زیرا قیمت ها به 0.2482 دلار کاهش یافت، با این حال، خریداران به سرعت وارد عمل شدند تا قیمت ها را دوباره بالا ببرند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت در حال حاضر 0.2572 دلار معامله می شود و گاوها به دنبال افزایش قیمت هستند. سطح بعدی مقاومت در 0.2623 دلار است و شکستن بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که قیمت های Cardano سطح مقاومت 0.2650 دلار را آزمایش کنند. پشتیبانی از ADA/USD در سطح 0.2482 دلار ایجاد شده است، و حرکت به زیر این سطح می تواند باعث شود که قیمت Cardano سطح حمایت 0.2482 دلار را مجددا آزمایش کند.

ارزش بازار کاردانو اکنون از مرز 8.89 میلیارد دلار فراتر رفته است و به نظر می رسد این پروژه برای رشد بیشتر در آینده نزدیک و همچنین حجم معاملات به بیش از 208 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

اقدام قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته: نکات ارزش گذاری قوی بازار حرکت صعودی را برای ADA افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت یک روزه نشان دهنده حرکت صعودی قوی است که ADA در 24 ساعت گذشته شاهد بوده است. جفت ADA/USD فشار خرید قوی را تجربه می کند که قیمت ها را از سطح 0.2482 دلار بالاتر برده است. بازار کاردانو در حال حاضر با قیمت 0.2572 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها به دنبال افزایش قیمت هستند. انتظار می رود که ADA فشار فروش را در سطوح فعلی تجربه کند. با این حال، جو کلی بازار در کوتاه مدت صعودی باقی می ماند.

تصویر 465
نمودار قیمت 24 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

در تحلیل تکنیکال، در نمودار قیمت یک روزه، انتظار می‌رود که روند صعودی همچنان ادامه داشته باشد، زیرا اندیکاتور Stochastic به سمت منطقه بیش از حد خرید حرکت کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت صعودی قوی را با مقدار 32.77 نشان می دهد. خط MACD نیز بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده سیگنال خرید است. شاخص میانگین متحرک همچنین نشان دهنده یک روند صعودی قوی است که خط میانگین متحرک 50 روزه بالاتر از خط میانگین متحرک 200 روزه است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار قیمت 4 ساعته: جفت ADA/USD با جهش پشتیبانی 0.2482 دلاری

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد. کندل سبز نشان دهنده یک فشار خرید قوی است که قیمت ها را از سطح مقاومت 0.2623 دلار عبور داده است. میانگین متحرک در حال حاضر 0.255 دلار است و گاوها به دنبال افزایش قیمت هستند.

تصویر 466
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی 4 ساعته (RSI) نیز روند صعودی را با مقدار RSI 38.80 نشان می دهد. اندیکاتور Stochastic به منطقه اشباع خرید منتقل شده است که نشان دهنده سیگنال خرید است. خط MACD نیز بالاتر از خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی قوی در کوتاه مدت است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

در خاتمه، انتظار می‌رود که تحلیل قیمت کاردانو در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری داشته باشد زیرا فشار خرید قوی همچنان قیمت‌ها را بالاتر می‌برد. شاخص‌های فنی نیز نشان‌دهنده تمایلات صعودی هستند و اگر فشار خرید قوی باقی بماند، بازار می‌تواند صعودی بیشتری داشته باشد.