منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: سطوح قیمت تا 0.471 دلار به دلیل فشار نزولی کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: سطوح قیمت تا 0.471 دلار به دلیل فشار نزولی کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Cardano یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت برای امروز نیز حرکت نزولی را دنبال کرده است. بازار در سه روز گذشته تحت یک طلسم نزولی قرار داشته و قیمت نیز کاهش قابل توجهی داشته است. روند مشابهی امروز نیز مشاهده شد، زیرا خرس‌ها ارزش ارز دیجیتال را تا سطح 0.471 دلار کاهش دادند. حمایت بعدی همچنان زیر سطح 0.457 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: فشار فروش 5.74 درصد دیگر را می بلعد

تحلیل یک روزه قیمت کاردانو روند نزولی را برای ارز دیجیتال تایید می کند، زیرا سکه ارزش بیشتری از دست داده است. هفته گذشته شاهد یک حرکت زیگزاگی قیمت بودیم، اما اکنون به نظر می رسد خرس ها در موقعیت کنترل قرار دارند. قیمت تا سطح 0.471 دلار کاهش یافته و حدود 5.74 درصد ارزش خود را از دست داده است. در همین حال، ارزش میانگین متحرک (MA) به 0.494 دلار رسیده است که قبلاً روند افزایشی دنبال شده بود.

آدا 1 دف
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان دهنده روندهای آتی است و می توان پیش بینی کرد که با در نظر گرفتن فشار نزولی که همچنان وجود دارد، روندهای نزولی بیشتری در راه است. ارزش بالای باندهای بولینگر 0.526 دلار است، در حالی که ارزش پایین آن 0.415 دلار است که نشان دهنده سطح حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی که فعالیت فروش را نشان می دهد، به شاخص 48 کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

قیمت در چند ساعت گذشته بهبودی جزئی را تجربه کرده است زیرا روند خرید مجدداً توسط خریداران آغاز شده است. خریداران در محافظت از ارزش ارز دیجیتال از کاهش بیشتر مشارکت دارند. تلاش‌های آن‌ها تاکنون موفقیت‌آمیز بوده است، زیرا قیمت اکنون به 0.471 دلار رسیده است که نشانه بهبود است. قیمت هنوز در مقایسه با میانگین متحرک که در مرز 0.487 دلار قرار دارد، بسیار پایین تر است.

ada 4hud
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

اگرچه در ساعات اولیه یک متقاطع بین SMA 50 و SMA 20 ثبت شد، اما چهار ساعت گذشته کاملاً حمایتی برای گاوها بود. اگر شاخص نوسانات باندهای بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، ارزش بالای آن 0.532 دلار و مقدار پایین آن 0.0.460 دلار است. منحنی RSI حرکت اندکی به سمت بالا را نشان می دهد و اندیکاتور به شاخص 39 بازگشته است.

روند فروش قوی در چند روز گذشته بازار را تحت تأثیر قرار داده است زیرا خرس ها بر حرکت قیمت ها تأثیر گذاشته اند. در مجموع 13 اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند، در حالی که 10 اندیکاتور در وضعیت خنثی قرار دارند و تنها سه اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که قیمت در طول روز کاهش عمده ای داشته است. قیمت پس از کاهش ارزش ثابت در سه روز گذشته به 0.471 دلار کاهش یافته است. اگرچه مواردی وجود داشته است که گاوها سعی در پیشروی داشته اند، کنترل کلی در دست فروشندگان بوده است. با این حال، در حال حاضر، قیمت سکه دوباره محدوده‌ای رو به بالا را پوشش می‌دهد، اما گاوها برای تغییر روند به نفع خود به حمایت بیشتری نیاز دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.