منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: سطوح قیمت تا 0.319 دلار به دلیل فشار نزولی کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: سطوح قیمت تا 0.319 دلار به دلیل فشار نزولی کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano یک حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت امروز به سطح 0.318 دلار کاهش یافت. مقاومت جفت ADA/USD در سطح 0.3317 دلار است و شکستن بالاتر از این سطح ممکن است منجر به حرکت بیشتر در مسیر صعودی شود. پشتیبانی از ADA/USD در 0.3182 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است باعث افت قیمت شود. قیمت جفت ADA/USD در 24 ساعت گذشته 1.92 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات 156,977,707 دلار و ارزش کل بازار 11,202,000,428 دلار توسط آلتکوین به دست آمده است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: فشار فروش 1.92 درصد دیگر را می بلعد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano یک حرکت نزولی را پس از یک اقدام کوتاه توسط گاوها نشان می دهد. ADA کاهش ارزش قیمت را به میزان 1.92 درصد نشان می دهد که ممکن است در طول زمان با ادامه کاهش سطح قیمت ها افزایش یابد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 40.48 است که نشان دهنده حرکت به سمت منطقه اشباع فروش است.

تصویر 350
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

باند بالایی اندیکاتور باند بولینگر در 0.4326 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، از سوی دیگر، باند پایین در 0.2880 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ADA است. اندیکاتور MACD نشان می دهد که خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنالی قرار دارد که نشان دهنده یک بازگشت نزولی در حال توسعه است.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو نشان می دهد که گاوها بر عملکرد قیمت حاکم بوده اند زیرا عملکرد خرید حتی امروز افزایش یافته است. قیمت در حال حاضر در موقعیت 0.3195 دلار است. با این حال، انتظار می رود که اصلاح به زودی پایان یابد.

تصویر 349
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

در بعد فنی، اندیکاتور باند بولینگر نوسانات رو به کاهش را نشان می‌دهد و باند بالایی در 0.3321 دلار است که مقاومت جدید را تعیین می‌کند در حالی که باند پایین در 0.3174 دلار است که نشان‌دهنده حمایت جدید برای جلسه معاملاتی است. اندیکاتور RSI جایگاه خود را در سطح 42.97 پیدا می کند و در جهتی جانبی حرکت می کند. این نشان می دهد که اقدامات صعودی در جای خود هستند. از سوی دیگر، اندیکاتور MACD یک بازار سبز با قیمت های بالاتر از هیستوگرام را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارزش این ارز دیجیتال رو به کاهش است. با این حال گاوها در کوتاه مدت به کمک آمده اند و وضعیت فعلی را بهبود می بخشند. انتظار می رود خرس ها به زودی حرکتی انجام دهند. با شکسته شدن حمایت، گاوها شانس قابل توجهی برای بازپس گیری بازار و افزایش ارزش کاردانو به دست می آورند. جالب است که ببینیم بازار در آینده نزدیک چگونه حرکت می کند

.سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.