منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: روند نزولی سطح قیمت را به 0.3501 دلار پایین می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: روند نزولی سطح قیمت را به 0.3501 دلار پایین می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Cardano یک روند نزولی قوی را نشان می دهد، زیرا نمودار قیمت یک منحنی نزولی پیوسته را نشان می دهد. بازار در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرد و قیمت تا مرز 0.3501 دلار کاهش یافت. اگر خرس‌ها بر نمودارهای قیمتی حاکم باشند، ضرر بیشتری برای ADA/USD قابل انتظار است.

به دنبال روند صعودی در جلسه معاملاتی دیروز، ADA/USD قبل از تجربه کاهش شدید به بالاترین سطح 0.4027 دلار رسید. مقاومت فعلی برای این جفت در 0.3934 دلار وجود دارد، در حالی که حمایت را می توان در مارک 0.347 دلار یافت.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: منحنی قیمت از مسیر نزولی تا 0.3934 دلار تبعیت می کند.

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو تایید می کند که بازار در 24 ساعت گذشته روند کاهشی داشته است. چند هفته گذشته برای پیشرفت کریپتوکارنسی بسیار مهم بود، زیرا روند صعودی قوی داشت، با این حال، خرس‌ها کنترل را در دست گرفتند و شروع به پایین آوردن قیمت کردند. دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته 11.66 درصد کاهش یافته است زیرا در حال حاضر با قیمت 0.3501 دلار در زمان نگارش این مقاله معامله می شود. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 0.3933 دلار است.

تصویر 143
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که موج نزولی احتمالا در روزهای آینده گسترش خواهد یافت. اگر در مورد مقادیر اندیکاتور باند بولینگر بالا و پایین صحبت کنیم، باند بالایی ارقام 0.4401 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایین مقدار 0.3386 دلار را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به زیر حد خرید پایین، یعنی 51.12 کاهش یافته است.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته کاردانو تایید می کند که در چند ساعت گذشته روند نزولی در حال وقوع بوده است. حرکت نزولی قوی است و ADA/USD در حال حاضر با افت قیمت 0.3501 دلار معامله می شود. گاوها ممکن است تلاش کنند تا روند را تغییر دهند، اما اگر روند نزولی به تسلط خود ادامه دهد، بعید است که موفق شوند.

تصویر 142
ADA/USD قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته 0.3675 دلار است که درست بالاتر از قیمت فعلی معامله است. باندهای بالا و پایین بولینگر به ترتیب 0.4356 دلار و 0.3413 دلار را نشان می دهند. شاخص RSI نیز کمتر از حد خرید پایین 37.10 است که نشان می دهد روند نزولی ممکن است در کوتاه مدت ادامه یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت Cardano امروز به نفع خرس ها است، زیرا کاهش قابل توجهی در ارزش سکه در 24 ساعت گذشته مشاهده شد. سطوح قیمت به دلیل آخرین جریان نزولی به 0.3501 دلار سقوط کرد. با این حال، گاوها ممکن است تلاش کنند تا روند را تغییر دهند و یک بار دیگر قیمت را بالا ببرند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.