منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: روند صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت های ADA/USD به 0.4712 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: روند صعودی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت های ADA/USD به 0.4712 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حرکت بازار احیا شده است و گاوها در کنترل هستند. قیمت در حال حاضر در 0.4712 دلار معامله می شود و انتظار می رود که تا مرز 0.4769 دلار افزایش یابد. بازار اخیراً کاملاً نوسان بوده است و کاردانو نیز از این قاعده مستثنی نیست. کریپتوکارنسی ماه را با قدرتی آغاز کرد و گاوها قیمت را به سطح 0.4712 دلار رساندند. با این حال، خرس ها کنترل را در دست گرفتند و قیمت را تا سطح 0.4499 دلار پایین آوردند. بازار از آن زمان بهبود یافته و در حال حاضر با قیمت 0.4712 دلار معامله می شود.

مقاومت برای ADA/USD 0.4769 دلار است. این یک سطح کلیدی است که باید مراقب آن باشید زیرا شکسته شدن بالاتر از این مقاومت می تواند هدف قیمت را در سطح 0.50 دلار مشاهده کند. از جنبه نزولی، پشتیبانی از ADA/USD 0.4499 دلار است. شکست زیر این حمایت می تواند هدف قیمت را در سطح 0.42 دلار ببیند. به طور کلی، بازار صعودی به نظر می رسد و انتظار می رود روند صعودی خود را ادامه دهد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با به دست آوردن کنترل گاوها، سطوح قیمت به 0.4712 دلار افزایش می یابد.

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار در روند صعودی قرار دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت 3.03 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 16 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 374 میلیون دلار است. کل عرضه بازار 25.9 میلیارد ADA با عرضه در گردش 25.5 میلیارد ADA است.

تصویر 34
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور فنی برای جفت ADA/USD در حال حاضر سیگنال صعودی می دهد زیرا اندیکاتور RSI از سطح 50.00 بالاتر رفته و در حال حاضر در 58.60 معامله می شود. اندیکاتور MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای جفت ADA/USD است. MA50 در حال حاضر نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای جفت ADA/USD است و در حال حاضر با قیمت 0.4696 دلار معامله می شود. MA200 نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 0.4578 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: به روز رسانی های اخیر

تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت از سطح 0.4700 دلار بالاتر رفته است. گاوهای نر بازار و نزولی ها برای کنترل می جنگند، اما گاوها توانسته اند قیمت را به سطح 0.4712 دلار برسانند. به نظر می‌رسد که بازار همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد، زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند.

تصویر 33
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نشانگر MACD 4 ساعته در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط آبی بالای خط قرمز است. اندیکاتور RSI 4 ساعته نیز در محدوده صعودی قرار دارد زیرا در حال حاضر روی 62.10 معامله می شود. MA50 4 ساعته نشان دهنده یک روند صعودی قوی است که در حال حاضر با قیمت 0.4703 دلار معامله می شود. MA200 4 ساعته نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 0.4656 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت کاردانو در روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها در چند ساعت گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده اند. با این حال، معامله گران باید محتاط باشند زیرا ممکن است قیمت ها قبل از حرکت دیگری تثبیت شوند. چند روز آینده برای تعیین مسیر بازار بسیار تعیین کننده خواهد بود. ADA/USD از جمله معدود ارزهای دیجیتالی است که در چند روز گذشته تا حدی ثبات را نشان داده است، در حالی که بسیاری دیگر هنوز در تلاش برای یافتن جایگاه خود هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.