منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با گسترش روند نزولی ADA به 0.508 دلار اصلاح می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با گسترش روند نزولی ADA به 0.508 دلار اصلاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Cardano روند نزولی روز را تأیید می کند زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افت عمده ای را تجربه کرده است. حرکت نزولی پس از یک شکست مداوم در حال رشد است زیرا یک موج صعودی بازار را تا 8 ژوئن 2022 اشغال کرده بود. در حال حاضر، با کاهش قیمت به 0.508 دلار در طول روز، خرس ها در صدر هستند. به طور کلی قیمت در چهار روز گذشته روند نزولی را دنبال کرده است و ارزش سکه در این مدت تا حد زیادی کاهش یافته است. بنابراین گاوها در ارائه یک بالشتک برای عملکرد قیمت جفت ارزهای دیجیتال ناموفق باقی مانده اند.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ADA 15 درصد ارزش دیگر را از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano روند نزولی بازار را برای روز پیش بینی می کند زیرا ارز دیجیتال با ضرر قابل توجهی روبرو شده است. امروز، خرس ها با موفقیت پیشروی خود را ادامه دادند. پیش از این، یک موج ثابت صعودی در ابتدای هفته بر بازار حاکم بود. امروز ارزش کریپتوکارنسی به 0.508 دلار کاهش یافت و 15.72 درصد ارزش خود را طی 24 ساعت گذشته به دلیل روند نزولی که بازار را فرا گرفته است از دست داد. میانگین متحرک (MA) بالاتر از سطح قیمت 0.584 دلار معامله می شود و منحنی SMA 20 همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود.

آدا 1 روز 6
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر با افزایش نوسانات در حال گسترش هستند و باند بالایی مقدار 0.663 دلار را نشان می دهد که مقاومت را نشان می دهد، در حالی که باند پایینی مقدار 0.443 دلاری را نشان می دهد که حمایت را نشان می دهد. در همان زمان، باندهای بولینگر به طور متوسط ​​0.553 دلار بالاتر از سطح قیمت درآمد دارند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل فعالیت فروش مشاهده شده در بازار به شاخص 40 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی کاردانو به نفع فروشندگان است، زیرا در 12 ساعت گذشته یک حرکت نزولی قیمت مشاهده شد. منحنی قیمت به دلیل فشار شدید فروش به سمت پایین حرکت کرده است. به همین دلیل است که ارزش ADA/USD به 0.508 دلار کاهش یافته است و کاهش بیشتری نیز پیش بینی می شود. طبق نمودار قیمت 4 ساعته، ارزش میانگین متحرک 0.559 دلار است.

آدا 4 ساعت 5
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

گاوهای نر طی چند هفته گذشته به سمت بالا حرکت کرده اند، اما روندها در چهار روز گذشته تغییر عمده ای داشته است. ارزش باند بولینگر بالا در 0.678 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین تا 0.511 دلار کاهش یافته است. امتیاز RSI به منطقه کم فروش کاهش یافت و به دلیل فشار فروش که همچنان بر روندهای بازار حاکم است، به شاخص 28 رسیده است.

اکثر شاخص‌های فنی موجود برای ADA/USD نیز حاکی از یک روند نزولی قوی است زیرا تجزیه و تحلیل تأیید می‌کند که روند قیمت در چند روز گذشته تغییر عمده‌ای داشته است. در مجموع 16 اندیکاتور موقعیت فروش را اشغال می کنند، در حالی که 9 اندیکاتور خنثی هستند و تنها یک اندیکاتور علامت خرید را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته کاردانو یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا خرس ها توانسته اند با موفقیت به سلطه خود ادامه دهند. اگرچه پیش از این یک جریان صعودی بازار را دنبال می کرد، روند چهار روز قبل تغییر کرد و امروز قیمت به 0.508 دلار کاهش یافت. به نظر می رسد کاهش بیشتر در ارزش کریپتوکارنسی در چند ساعت آینده نزدیک است و همچنین نمودار چهار ساعته قیمت نیز حرکت قیمت را برای یک ساعت گذشته به سمت پایین نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.