منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با ورود گاوهای نر به شدت قیمت به 0.470 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با ورود گاوهای نر به شدت قیمت به 0.470 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت Cardano روند صعودی را برای روز پیش‌بینی می‌کند، زیرا قیمت دوباره بالا می‌رود. احتمال افزایش بیشتر ارزش ارز دیجیتال وجود دارد زیرا گاوها بازگشتی قوی داشته اند. اگرچه قیمت تا 12 ژوئیه 2022 به یک سطح مهم کاهش یافت، اما روند امروز بازار به نفع گاوها تغییر کرده است. افزایش در ارزش ADA/USD شناسایی شده است، زیرا پس از تلاش‌های صعودی امروز، قیمت تا 0.470 دلار بهبود یافته است. با این حال، قیمت به نقطه مقاومت بعدی نزدیک می شود، جایی که فشار فروش ممکن است دوباره ظاهر شود.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ADA در کمتر از هشت ساعت 2.80 درصد افزایش یافت.

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو حرکت صعودی قیمت را برای روز تایید می کند، زیرا گاوها پس از اصلاح دیروز دوباره به نمودار قیمت بازگشته اند. اگرچه ارزش ADA در هفته گذشته کاهش شدیدی را تجربه کرد، اما خط روند طی این هفته رو به افزایش بود. این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.470 دلار معامله می شود، زیرا در 24 ساعت گذشته 2.80 درصد ارزش داشته است و همچنین سکه در هفته گذشته 4.50 درصد افزایش ارزش داشته است. ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر روی 0.445 دلار است و منحنی SMA 20 همچنان زیر منحنی SMA 50 معامله می شود که در 0.455 دلار وجود دارد.

آدا 1 روز 7
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه کم است، به این معنی که ممکن است نوسانات قیمت نیز پایین بماند. باند بولینگر بالایی مقدار 0.485 دلار را نشان می دهد که قوی ترین مقاومت را نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی 0.425 دلار را نشان می دهد که قوی ترین حمایت را نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) امروز با شاخص 50 به مرکز منطقه خنثی رسیده است که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار با منحنی تند رو به بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano تأیید می کند که عملکرد قیمت به شدت صعودی است زیرا بازار در 12 ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید امروز مشاهده شده است، زیرا قیمت تا 0.470 دلار افزایش یافت. اگر گاوها به پیشرفت خود ادامه دهند، بازیابی بیشتر در ارزش ADA/USD دنبال خواهد شد. اگر پیش برویم و میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، آنگاه ارزش آن در نشانگر 0.455 دلار، زیر سطح قیمت، قرار می‌گیرد.

ADA 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات افزایش یافته است و باند بالایی بولینگر اکنون در موقعیت 0.466 دلار قرار دارد و قیمت از باند بالایی عبور کرده است، در حالی که باند بولینگر پایین در موقعیت 0.428 دلار است. منحنی RSI نیز صعودی است و امتیاز تا شاخص 66 در نزدیکی مرز منطقه بیش از حد خرید افزایش یافته است. منحنی همچنان به سمت بالا حرکت می کند و به فعالیت خرید اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت روزانه و ساعتی کاردانو بهبود خوبی در ارزش سکه امروز را تایید می کند. این خبر کاملاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا قیمت آن افزایش قابل توجهی داشته است. گاوها پس از بازگشت در 24 ساعت گذشته، با حرکتی سریع از سطح 0.445 دلار، قیمت را به 0.470 دلار رساندند، و نمودار قیمت ساعتی نیز نتایج امیدوارکننده‌ای را نشان می‌دهد. ما انتظار داریم که ADA برای امروز به روند صعودی خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.