منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با تلاش بازار برای بهبودی، ADA به 0.479 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با تلاش بازار برای بهبودی، ADA به 0.479 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano امروز عمدتاً صعودی است زیرا قیمت از بسته شدن دیروز 0.463 دلار به 0.477 دلار رسیده است. این امر در مورد بقیه بازار کریپتو نیز صدق می کند، زیرا بیت کوین 1.34 درصد و قیمت اتریوم 2.59 درصد افزایش یافته است.

تصویر 94
تصویر 94

بازار مطمئناً امروز در حال افزایش است و به نظر می رسد حرکت صعودی بسیار قوی است. اما این حرکت تا کی می تواند ادامه داشته باشد؟ و آیا کاردانو موفق خواهد شد به بالاترین قیمت دیروز 0.51 دلار بازگردد؟

تحلیل قیمت کاردانو 1 روزه
نمودار قیمت Cardano توسط TradingView

اگر به نمودار 1 روزه تحلیل قیمت کاردانو نگاه کنیم، می بینیم که RSI در حال حاضر بسیار متعادل است. بنابراین، احتمال زیادی وجود دارد که گاو نر هنوز خسته نشده باشد. با این حال، MACD نشان می دهد که قدرت هیستوگرام ها به آرامی در حال کاهش است. این ممکن است نشانه خوبی نباشد.

اما از آنجایی که احساسات کلی بازار امروز بسیار مثبت است، کاردانو مطمئناً می تواند به 0.51 دلار بازگردد و در چند ساعت آینده دوباره آن را آزمایش کند.

حرکت 24 ساعته قیمت Cardano: آیا گاوها شتاب خود را از دست می دهند؟

تحلیل قیمت کاردانو 1 ساعته
نمودار قیمت Cardano توسط TradingView

سطوح RSI در تحلیل قیمت ساعتی کاردانو بالاتر از نمودار روزانه است. می بینیم که کاردانو پس از افت شدید از 0.496 دلار دیروز به 0.476 بازگشت. قبل از شروع رالی مثبت، امروز به پایین ترین حد خود در 0.454 دلار رسید.

با این حال، به نظر می رسد که رالی مثبت ممکن است به آرامی شتاب خود را از دست بدهد. بازار در کوتاه مدت کمی بیش از حد خرید است و هیستوگرام های نشانگر MACD قدرت خود را از دست می دهند.

حجم معاملات کاردانو 29.87 درصد کاهش یافته است که نشان می دهد تعداد بیشتری از افراد سهام خود را حفظ کرده اند. در عین حال ارزش بازار 1.99 درصد افزایش یافته است. این نسبت حجم به بازار را روی 0.04237 تنظیم می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو: آیا امکان بازگشت به 0.51 دلار وجود دارد؟

تحلیل قیمت کاردانو 4 ساعته
نمودار قیمت Cardano توسط TradingView

تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano تصویر نسبتا مثبت تری را نشان می دهد. می بینیم که RSI هنوز بسیار متعادل است. علیرغم اینکه هیستوگرام ها در رنگ قرمز قرار دارند، قدرت آنها به آرامی در حال کاهش است که نشان دهنده برخی اقدامات مثبت قیمت است. جو بازار در حال حاضر مثبت است و انتظار می رود تا چند ساعت آینده مثبت باشد.

با این حال، از آنجایی که کاردانو قبلاً یک رالی رو به بالا داشته است، انتظار می‌رود که در 24 ساعت آینده پیش از تعیین مسیر مشخص‌تر، تا حد زیادی به سمتی تثبیت شود. البته، مثل همیشه، به احساسات کلی بازار بستگی دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است و بازار کوتاه مدت خود را صعودی کرده است. در کوتاه مدت، گاوها ممکن است در حال حاضر خسته شوند. انتظار می‌رود طی 24 ساعت آینده، بازار قبل از افزایش یا افت مجدد، به سمتی تثبیت شود.

در حالی که امروز کل بازار کریپتو در حال افزایش است، شرایط کلان هنوز به طور قابل توجهی بهبود نیافته است. بنابراین، انتظار یک پمپ اصلی منطقی نیست. برای اطلاع از شرایط کلان بازار، سایر پیش بینی های قیمت امروز ما را بخوانید!

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.