منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با تسلط خرس‌ها، قیمت ارزهای دیجیتال به 0.3363 دلار سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: با تسلط خرس‌ها، قیمت ارزهای دیجیتال به 0.3363 دلار سقوط کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano روند نزولی را در بازار ارزهای دیجیتال امروز نشان می دهد. قیمت‌های کاردانو در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت کلیدی در 0.3282 دلار معامله می‌شوند و شکست تا این سطح می‌تواند نشانه کاهش بیشتر به سمت حمایت اصلی بعدی در 0.3363 دلار باشد.

موج نزولی ناشی از فشار فروش قوی از سوی سرمایه گذاران است که نگران تأثیر منفی بالقوه عدم اطمینان نظارتی بر بازارهای ارزهای دیجیتال هستند. با این حال، اگر قیمت کاردانو بتواند بالاتر از سطح حمایت کلیدی در 0.3282 دلار باقی بماند و به بالاتر از آن صعود کند، می‌توانیم شاهد برگشت در جو بازار و صعود به سمت سطح مقاومت بعدی در 0.3454 دلار باشیم.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: موج نزولی پس از یک بازه زمانی کوتاه گسترش می یابد

تحلیل 24 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که یک روند نزولی در حال حاضر بازار را کنترل می کند زیرا کاهش ارزش سکه مشاهده می شود. قیمت در دو روز گذشته بهبود یافت، اما اکنون روند کاهشی بسیار قوی تر شده است. خط روند کوتاه مدت دوباره در جهت نزولی حرکت می کند و ارزش ADA/USD اکنون با 2.31 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته در 0.3363 دلار است. حجم معاملات 24 ساعته ADA 367 میلیون دلار با ارزش بازار 11.56 میلیارد دلار است.

تصویر 234
نمودار قیمت 24 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده 50 و 100 در حال حرکت به سمت پایین است که نشان‌دهنده فشار فروش قوی بر کریپتو است. خط MACD از سطح بالای صفر به سمت پایین عبور کرده است. اگر خرس ها به شدت به فشار دادن ادامه دهند، احتمال کاهش بیشتر ارزش وجود دارد. در مورد اندیکاتورها، RSI در سطح 47.41 قرار دارد که نشان می دهد در حال حاضر نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با ادامه روند نزولی، قیمت تا 0.3363 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال هنوز در روند نزولی قرار دارد و بهبود کوتاه مدت بوده است. قیمت به 0.3363 دلار رسید، اما نتوانست شتاب خود را حفظ کند و با افت جزئی به 0.3250 دلار سقوط کرد. جفت ADA/USD در حال حاضر در محدوده 0.3250-0.3363 دلار در 4 ساعت گذشته معامله می شود.

تصویر 233
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

SMA 100 در جهت نزولی حرکت می کند، در حالی که SMA 50 تلاش های بازیابی را نشان می دهد. نمودار RSI منحنی صعودی را به دلیل آخرین اعتصاب صعودی نشان می دهد و امتیاز تا 40.67 دلار افزایش یافته است. الگوی مثلث صعودی نیز نشانه هایی از شکست آینده را نشان می دهد که خط MACD بیشتر از قبل به سمت بالا حرکت می کند.

تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Cardano شرایط نزولی بازار را برای ارز دیجیتال نشان می دهد که احتمال کاهش بیشتر در کوتاه مدت وجود دارد. با این حال، اگر قیمت کاردانو بتواند از مقاومت کلیدی 0.3454 دلار عبور کند، می‌توانیم شاهد تغییر در احساسات بازار و افزایش به سمت سطوح پایدارتر باشیم.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.