منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: بادهای صعودی نشان دهنده 24 ساعت مثبت برای ADA است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: بادهای صعودی نشان دهنده 24 ساعت مثبت برای ADA است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ADA/USD پس از یافتن حمایت یک شبه در 0.46 دلار به افزایش خود ادامه می دهد. این جفت در حال حاضر بالاتر از سطح 0.50 دلار معامله می شود و به زودی در آستانه صعود قرار دارد. تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است قیمت Cardano (ADA) امروز پس از یافتن پشتیبانی یک شبه در 0.46 دلار در حال افزایش است.

ADA از اواسط ماه مارس روند صعودی ثابتی داشته است و به زودی به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. جفت ADA/USD دو بار در 24 ساعت گذشته از سطح 0.52 دلار رد شده است، اما هر بار که پیدا می شود، خریداران در حدود سطح 0.50 دلار هستند. این جفت دقیقا زیر سطح 0.52 دلار معامله می شود و به نظر می رسد برای افزایش بیشتر آماده است. سطح مقاومت بعدی 0.54 دلار و پس از آن 0.56 دلار است. از جنبه نزولی، نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.50 دلار است.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو بالاتر می رود، برای پایین آمدن بالاتر حرکت می کند

نمودار تحلیل روزانه قیمت Cardano نشان می دهد که جفت ADA/USD از اواسط ماه مارس در یک روند صعودی قوی بوده است. پس از تثبیت در حدود سطح 0.30 دلار برای چند هفته، این جفت ارز در اوایل آوریل افزایش یافت و از آن زمان تاکنون به طور پیوسته افزایش یافته است. این جفت ارز دیروز در سطح 0.52 دلار مقاومت پیدا کرد و به سمت پایین تر حرکت کرد تا به پایین ترین سطح خود در 0.50 دلار برسد. خریداران دوباره کنترل خود را به دست آورده اند و جفت دوباره در حال حرکت به سمت بالا هستند.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: تحولات اخیر قیمت

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد شدن برای نزول اضافی در مرز 0.46 دلار باشیم که می‌تواند منجر به برگشت یک شبه و افزایش دوباره در آخر هفته شود. ADA/USD در مرحله بعدی به هدف 0.51 دلار خواهد رسید.

تحلیل قیمت کاردانو
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو نشان می دهد که جفت ADA/USD یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این الگوی نزولی نشان می دهد که این جفت می تواند از اینجا به سمت پایین تر حرکت کند. با این حال، الگوی مثلث نیز با کاهش حجم شکل می گیرد، که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن قدرت هستند. RSI همچنین در حال نزدیک شدن به قلمرو فروش بیش از حد است و به نظر می رسد برای بازگشت آماده است. این نشان می‌دهد که جفت ADA/USD آماده است تا در کوتاه‌مدت بالاتر بماند.

MACD در نمودار 4 ساعته نیز صعودی است و در شرف تولید سیگنال خرید است. این بیشتر از این دیدگاه حمایت می کند که ADA/USD آماده حرکت بالاتر است. نزدیکترین سطح مقاومت در 0.54 دلار و پس از آن 0.56 دلار است. از جنبه نزولی، نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.50 دلار است.

تحلیل قیمت Cardano امروز صعودی است زیرا ADA/USD پس از یافتن حمایت یک شبه در 0.46 دلار به افزایش خود ادامه می دهد. به نظر می‌رسد این جفت ارز در کوتاه‌مدت بالاتر خواهد رفت و سطوح مقاومت بعدی در 0.54 دلار و سطوح حمایت 0.56 دلار در 0.50 دلار و 0.48 دلار هستند. قیمت Cardano (ADA) امروز پس از یافتن پشتیبانی یک شبه در 0.46 دلار در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano صعودی است، زیرا 0.46 دلار عقب‌نشینی قبلاً رخ داده است و نشانه‌هایی از فروش بیشتر مشاهده می‌شود. در نتیجه، ADA/USD باید به زودی معکوس شود و به دنبال افزایش حتی بالاتر در آخر هفته باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.