منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ارزش ADA پس از راندن نزولی به 0.3673 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ارزش ADA پس از راندن نزولی به 0.3673 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو روند نزولی روز را تأیید می کند زیرا یک حرکت کاهشی قیمت مشاهده شده است. خرس ها در 24 ساعت گذشته بازار را رهبری کرده اند و قیمت با نرخ ثابتی در حال کاهش بوده است. گاوها نتوانسته‌اند بازگردند زیرا خرس‌ها برتری خود را کاملاً ماهرانه حفظ کرده‌اند.

امروز در نتیجه فشار نزولی قیمت به 0.3673 دلار کاهش یافته و در 24 ساعت گذشته بیش از 1.54 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته 403,097,847 دلار است که متوسط ​​است و نشان می دهد که بازار در حال حاضر بلاتکلیف است. کل سرمایه بازار برای ADA 12.61 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در نمودار قیمت یک روزه: بازار ADA/USD احتمالاً بیشتر کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو یک پیش بینی نزولی برای آن روز به همراه کاهش قیمت ارائه می دهد. قیمت در چند روز گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است و ارز دیجیتال تحت ضرر دائمی بوده است. حرکت صعودی بازیابی نشده است زیرا در 24 ساعت گذشته نیز روند نزولی مشاهده شده است.

تصویر 212
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد. خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 34.85 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) در حال حاضر 0.3989 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه روی 0.3667 دلار است. این نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است و خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: انتظار می‌رود عملکرد قیمت نزولی باقی بماند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت در چند ساعت گذشته پایین بوده است زیرا خرس ها موقعیت غالب را در نمودار قیمت به دست آورده اند. با تشدید حرکت نزولی قیمت امروز به 0.3673 دلار کاهش یافته است. بنابراین، چهار ساعت گذشته بار دیگر برای این ارز دیجیتال نامطلوب بود، زیرا فعالیت های فروش بیشتری شناسایی شده است.

تصویر 213
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

نشانگر MACD در زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 34.85 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود. این نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً قیمت ها را پایین می آورند. SMA 50 روزه در حال حاضر 0.3990 دلار است، در حالی که SMA 200 روزه در 0.3668 دلار است که نشان دهنده یک روند نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که پیش بینی های قیمت روزانه و ساعتی امروز به نفع خرس ها است، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. خط روند بلندمدت نیز اکنون در جهت نزولی در حال حرکت است، زیرا مدتی است که خرس ها در نمودارهای قیمت پیشرو هستند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است و امروز ارزش ارز دیجیتال به دلیل روند نزولی به 0.3673 دلار کاهش یافت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.