منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ارزش ارز دیجیتال پس از یک جهش ناگهانی به 0.3618 دلار ارتقا می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ارزش ارز دیجیتال پس از یک جهش ناگهانی به 0.3618 دلار ارتقا می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Cardano به خریداران منجر می شود، زیرا حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته ثبات پیدا کرده است. قیمت در مسیر احیا قرار دارد و در طول روز تا مرز 0.3618 دلار بهبود یافته است. در چند هفته گذشته، روند کلی بازار در حمایت نزولی قرار داشت، اما در حال حاضر، به نظر می رسد شرایط در حال تغییر است. بهبود بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

پشتیبانی از ADA/USD در 0.3538 دلار موجود است و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به کاهش قیمت به سطح حمایت 0.3500 دلار شود. از سوی دیگر، مقاومت برای این جفت در 0.3646 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می تواند آن را به 0.3700 دلار برساند. که مقاومت بزرگ بعدی است.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: ارزش ارز دیجیتال بالاتر از 0.3618 دلار بهبود یافت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شود. این دارایی دیجیتال در چند روز گذشته با افزایش از 0.3500 دلار به سطح قیمت فعلی خود، رشد قوی داشته است. با این حال، بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد اصلاح باشد زیرا شاخص RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد. اگر به سمت شاخص میانگین متحرک حرکت کنیم، 0.3576 دلار را نشان می دهد. نوسانات در نمودار 24 ساعته در حال افزایش است، باند بولینگر بالا در 0.3606 دلار است، در حالی که باند پایین در 0.3576 دلار است.

تصویر 349
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اعتصاب صعودی قیمت را به بالای 0.3618 دلار راه اندازی می کند

نمودار تحلیل قیمت ساعتی Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال طی چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، قیمت طی چند روز گذشته روند نزولی جزئی داشته است زیرا بازار پس از یک رالی قوی خود را اصلاح کرده است. بازار بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای صعودی است. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت 4 ساعته به دلیل روند صعودی 0.3584 دلار است.

تصویر 348
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند، به این معنی که نوسانات در حال افزایش است و ممکن است قیمت در چند روز آینده کاهش یابد. باند بولینگر بالا اکنون در سطح 0.3641 دلار است و باند بولینگر پایین در 0.3584 دلار است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) یک شیب نزولی را نشان می دهد و به دلیل روندهای قبلی امتیاز به 53.08 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته کاردانو احتمال افزایش قیمت را نشان می دهد. حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته ثبات پیدا کرد و قیمت تا 0.3618 دلار افزایش یافت. در صورتی که خریداران با تلاش‌های خود سازگاری نشان دهند، بهبود بیشتری باید دنبال شود. نمودار قیمت ساعتی تعداد فزاینده شمعدان های سبز را نشان می دهد که نشانه دیگری از روند صعودی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.