منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Binance Coin: BNB/USD تا 489 دلار افزایش می یابد ، قبل از بازگشت به 485 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Binance Coin: BNB/USD تا 489 دلار افزایش می یابد ، قبل از بازگشت به 485 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت امروز Binance Coin سیگنال های صعودی را نشان می دهد
  • جفت ارز BNB/USD در محدوده وسیع روزانه بین 473 دلار – 489.76 دلار معامله شد
  • BNB در جلسه صبح زود به 489 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: بررسی کلی قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Binance Coin سیگنال های صعودی را برای 24 ساعت آینده پس از شکست مقاومت در برابر 479 دلار تا حداکثر 489 دلار نشان می دهد. بنابراین ، تا زمانی که گاوها پشتیبانی 480 دلاری را حفظ می کنند ، توکن صعودی در طول روز صعود خواهد کرد.

بازار ارزهای مجازی عمومی در 24 ساعت گذشته با سیگنال های متفاوتی مبادله شد ، در حالی که خرس ها و گاوها درگیر کشش شدید برای کنترل بازار بودند. بیت کوین پیشرو ، 1.24 درصد و اتریوم 1.20 درصد کاهش یافت. سولانا (SOL) با رکورد 21 درصد به عنوان بهترین مجری روز شناخته شد.

حرکت قیمت Binance Coin در 24 ساعت گذشته: صعود Binance به 480 دلار افزایش می یابد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Binance Coin ، جفت ارز BNB/USD در محدوده وسیع روزانه بین 473 دلار – 489.76 دلار معامله شد ، بنابراین نوسانات زیادی را در بازار روزانه Binance Coin نشان می دهد. حجم کل معاملات بایننس کوین 24.12 درصد کاهش یافته و به 1.98 میلیارد دلار می رسد ، در حالی که سرمایه کل BNB 81.24 میلیارد دلار است و سکه را در رتبه 4 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته BNB/USD ، به نظر می رسد که Binance Coin نزدیک به صعود است زیرا خریداران خود را برای غلبه بر سد 485 دلار آماده می کنند و بیشترین قیمت روزانه خود را از 490 دلار عبور می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین
منبع: TradingView

تحلیل قیمت بایننس کوین پس از آنکه آلت کوین در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح خود رسید ، امروز مثبت است. به طور کلی ، جفت تجاری BNB/USD طی 4 هفته گذشته تقریباً 120 درصد از پایین ترین نوسان 20 جولای 255 دلار به بالاترین نوسان فعلی در 519 دلار افزایش یافت.

نوسان قبلی توسط نیروهای نزولی شکسته شد که قیمت را در 29 اوت به 460 دلار صعود کردند. بازار عمومی دیروز صعودی شد و ما امیدواریم که بازار BNB در طول هفته آینده واکنش مثبت نشان دهد و شتاب بیشتری بگیرد.

با این وجود ، پس از یک تجمع قوی اوایل دیروز ، گاوها پس از ثبت یک تجمع قوی در ساعات اولیه صبح جلسه دیروز احساس خستگی کردند. در نتیجه ، سکه نمی تواند بیش از 500 دلار سقوط کند. اقدام قیمت بایننس کوین توانسته است پشتیبانی قوی در 480 دلار پیدا کند ، که بر اساس آن گاوها می توانند در طول 24 ساعت آینده به حمایت 510 دلاری برسند.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد سیگنال های صعودی برای آن روز به عنوان پایین ترین سطح کمی در طول شب در پی افزایش سریع 480 دلار تعیین شد. گاوها امروز کنترل خود را به دست آورده اند و ما انتظار داریم که تزلزل قیمت کاهش یابد و شاهد افزایش بی وقفه BNB/USD باشیم.

Disclaimer: The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.