منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Binance Coin: BNB به 500 دلار می رسد ، امروز برای بازبینی تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Binance Coin: BNB به 500 دلار می رسد ، امروز برای بازبینی تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز نزولی است.
  • BNB/USD دیروز 15 درصد افزایش یافت.
  • مقاومت در علامت قیمت 500 دلار یافت شد.

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز نزولی است زیرا دیروز بازار بیش از 15 درصد صعود کرد و نوسان جدید خود را در بالای 500 دلار تعیین کرد. با این حال ، از زمانی که BNB/USD شروع به تثبیت کرد ، ما تصور می کنیم که گاوها خسته شده اند و انتظار می رود که اواخر امروز اصلاح شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Binance Coin: BNB به 500 دلار می رسد ، امروز برای بازبینی تنظیم شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین یک درصد کاهش یافته است ، در حالی که Etherem 0.57 درصد افزایش یافته است. در همین حال ، سولانا (SOL) با 6.4 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت بایننس کوین در 24 ساعت گذشته: صعود بایننس به مقاومت 500 دلاری رسید

BNB/USD در محدوده 478.38 دلار – 509.34 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 34.1 درصد افزایش یافته و بالغ بر 3.4 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 83.5 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهارم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته BNB/USD: BNB برای اصلاح آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم معامله قیمت بایننس کوین را یک شبه به صورت جانبی مشاهده کنیم ، که نشان دهنده بهبود آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: BNB به 500 دلار رسید ، امروز برای اصلاح تنظیم شده است؟
نمودار 4 ساعته BNB/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت بایننس کوین طی یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از پایین ترین نوسان قبلی در حدود 255 دلار ، BNB/USD تقریبا 100 درصد به نوسان کنونی 500 دلار افزایش یافته است.

از آنجا که 15 درصد دیگر دیروز به دست آمد. پس از آنکه قیمت پایین دیگری در روز یکشنبه تعیین شد ، BNB شروع به تجمع در حدود 500 دلار کرد ، که نشان می دهد گاوها در حال حاضر خسته شده اند.

این توسعه اقدام قیمتی باید قیمت بایننس کوین را به سوی اصلاح دیگری در اواخر امروز سوق دهد. هدف برای بازگشت مجدد در مقاومت بالا نوسان کوچک قبلی 460 دلار دیده می شود. از آنجا ، BNB/USD باید در اواخر این هفته ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت سکه Binance: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بایننس کوین برای امروز نزولی است زیرا بازار نوسان جدیدی را در مرز 500 دلار ثبت کرد و یک شبه شروع به تثبیت کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم BNB/USD دیروز امروز معکوس شود و برخی از دستاوردهای دیروز را بازگرداند.

در حالی که منتظر حرکت بایننس کوین هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.