منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت AXS: قیمت Axie Infinity زیر 70 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در آستانه افزایش قیمت گرم می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت AXS: قیمت Axie Infinity زیر 70 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در آستانه افزایش قیمت گرم می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت AXS برای امروز صعودی است
  • بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در منطقه سبز معامله می شود
  • گاو نرها پس از صعود به بالاترین سطح خود در 77.48 دلار در 11 آگوست ، یک گام بزرگ برداشتند

تجزیه و تحلیل قیمت AXS Infinity: بررسی کلی قیمت

پس از این که بازار در اوایل صبح از پایین ترین سطح دیروز به 71 دلار رسید ، تحلیل قیمت AXS برای امروز صعودی است. این گام بزرگی برای گاوها پس از صعود به بالاترین سطح خود در 77.48 دلار در 11 آگوست و بازگشت مجدد بود. صعود کنونی تلاشی برای بازیابی حمایت سربار در 75 دلار و تقویت حرکت کافی برای تعیین اهداف بالای 80 دلار است.

به طور کلی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت منفی قرار گرفته است. بیت کوین و اتریوم به ترتیب 3.00 و 4.00 درصد افت داشته اند. سولانا با 25 درصد افزایش بهترین بازیگر است. در حالی که XRP پس از کاهش 10 درصدی ارزش خود در 24 ساعت گذشته ، بدترین عملکرد است.

حرکت قیمت Axie Infinity در 24 ساعت گذشته

AXS/USD در محدوده روزانه 67.6 دلار – 71.042 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات Axie Infinity با 4.24 درصد کاهش به 844 میلیون دلار رسید. از سوی دیگر ، ارزش کل بازار Axie Infinity با افزایش 3.56 درصدی به حدود 4 میلیارد دلار رسید.

تحلیل قیمت 4 ساعته Axie Infinity

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته AXS ، سکه در تلاش است تا مقاومت 69 دلار را بشکند. یک مانع قیمتی که گاوها را به سمت 65 دلار کشانده است. این سکه پیش از این شاهد پیشرفت قوی بین 70 تا 77 دلار بوده است و شانس بالایی برای آزمایش این بالاترین قیمت قبلی در ساعات آینده وجود دارد. در زمان نگارش این مقاله ، AXS/USD در 68.744 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت AXS
منبع: TradingView

شکست بیش از 70 دلار ممکن است مسیر 81 دلار یا حتی مانع روانی 100 را باز کند ، اما شکست زیر میانگین متحرک نمایی میانگین متحرک نمایی 20 روزه می تواند به اصلاح عمیق تری منجر شود.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity

تحلیل قیمت AXS برای امروز صعودی است زیرا پیش بینی می کنیم ارز دیجیتال در 24 ساعت آینده صعودهای جدیدی را ثبت کند. بنابراین ما انتظار داریم گاوها قوی تر وارد شوند و از یکپارچگی حمایت کنند که قیمت آن را بالاتر از ATH 77 دلار خواهد برد.