منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: AXS/USD از سد 74 دلار عبور می کند و روی هدف بالای 80 دلار تمرکز می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: AXS/USD از سد 74 دلار عبور می کند و روی هدف بالای 80 دلار تمرکز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity در این روز صعودی انجام می شود
  • AXS/USD در محدوده 71.90 دلار – 74.00 دلار معامله شده است
  • نزدیکترین پشتیبانی از Axie Infinity با قیمت 70 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity برای یک روز پس از آنکه بازار در پایین ترین حد خود برای شمعدان های 24 ساعته برای آماده شدن برای صعود آخر هفته به پایین ترین سطح خود رسید ، معامله می شود. بنابراین ، ما پیش بینی می کنیم که AXS/USD صعودهای بیشتری را بعدا در طول روز ثبت کند و شاید هدف آن این باشد که نوسان قبلی را در 79 دلار دوباره آزمایش کنیم.

بازار کلی ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته عمدتاً با سیگنال های ترکیبی معامله شد و بیت کوین 1.58 درصد کاهش یافت. در همین حال ، سولانا پس از ثبت 21 درصد افزایش در نمودار روزانه ، بهترین عملکرد را از آن خود کرد.

حرکت قیمت Axie Infinity در 24 ساعت گذشته: ادامه Axie Infinity

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Axie Infinity ، AXS/USD در محدوده 71.90 دلار – 74.00 دلار معامله شده است ، که نشان می دهد نوسان کمی در بازار روزانه دارد. حجم کل معاملات Axie Infinity پس از افزایش 34.21 درصدی در 24 ساعت گذشته به 505 میلیون دلار می رسد. در همین حال ، داده های Coin Market Cap کل معاملات سرمایه بازار را تقریباً 4.50 میلیارد دلار ثبت کرد و بدین ترتیب آلت کوین را در رتبه 34 قرار داد.

نمودار 4 ساعته AXS/USD: AXS پشتیبانی 75 دلاری بعدی را هدف قرار می دهد؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity ، می توانیم قیمت جفت AXS/USD را مشاهده کنیم که یک کانال رو به کاهش را در نمودار 4 ساعته به پایین ترین حد خود می رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: AXS/USD از سد 74 دلار عبور می کند و روی هدف بالای 80 $ 12 تمرکز می کند.
نمودار AXS/USD توسط TradingView

جنبش قیمت Axie Infinity طی هفته های گذشته شاهد افزایش صعودی بوده است. پس از یافتن حمایت حدود 38 دلار در 20 ژوئیه ، AXS/USD بیش از 180 درصد افزایش یافت تا اینکه در 75 دلار رد شد.

از آنجا ، AXS/USD اندکی کاهش یافت و به مرز 68 دلار رسید ، جایی که توکن NFT کمی پایین ترین سطح خود را رقم زد. این اقدام با جهش آهسته تا 72 دلار انجام شد و حمایت مجدداً 70 دلار دوباره آزمایش شد.

از آنجا ، Axie Infinity بار دیگر صعود خود را آغاز کرده و به بالاترین سطح روزانه خود یعنی 74 دلار رسیده است ، و تا اینجا گاوها تلاش می کنند تا وقفه ای را جبران کرده و با 75 دلار پشتیبانی کنند. به طور کلی ، ما انتظار داریم Axie Infinity زمانی در 24 ساعت آینده بازگردد ، تا حرکت قدرتمندی را تقویت کند که افزایش بعدی را به 80 دلار برساند.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity در نمودار 24 ساعته صعودی انجام می شود ، جایی که گاوها تلاش می کنند مقاومت 74 دلاری را زیر پا گذاشته و در 75 دلار حمایت کنند. بنابراین ، از معامله گران خواسته می شود که قیمت را برای ادامه روند صعودی پیش بینی کرده و نوسان قبلی را در حدود 79 دلار مجدداً آزمایش کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.