منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: قیمت بالاتر از 142.2 دلار است زیرا گاوها پیشتاز را پس می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: قیمت بالاتر از 142.2 دلار است زیرا گاوها پیشتاز را پس می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • ارزش AXS/USD اکنون 142.26 دلار است.
  • تحلیل قیمت Axie Infinity صعودی است.
  • پشتیبانی در 121.92 دلار کافی است.

قیمت با سرعتی سریع در حال پیشرفت است، زیرا می توان آن را از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Axie Infinity تأیید کرد. به نظر می رسد حرکت صعودی در حال تقویت است و افزایش کافی در ارزش AXS/USD قابل مشاهده است. گاوها در 24 ساعت گذشته قیمت را به بالای مرز 142 دلار رسانده اند، زیرا در حال حاضر فعالیت خرید شدیدی در حال انجام است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه AXS/USD: با بالا رفتن گاوهای نر قیمت از 142 دلار فراتر می رود.

تحلیل قیمت یک روزه Axie Infinity امروز برای خریداران دلگرم کننده است، زیرا روند صعودی بر نمودار قیمت غالب است. قیمت در چند روز گذشته به آرامی در حال پیشرفت بوده و حتی امروز نیز روند صعودی در حال افزایش بوده است. قیمت با توجه به آخرین پیشرفت ها به جایگاه قبلی خود یعنی 142.26 دلار رسیده است. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 132.67 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: قیمت بالاتر از 142.2 دلار است زیرا گاوها رتبه سوم را پس می گیرند
نمودار قیمت 1 روزه AXS/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، که حاکی از آن است که روندهای آینده ممکن است در سمت نزولی باشد. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را برای روز دیکته می کند. ارزش باند بولینگر بالا 160.8 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 121.92 دلار است. منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) با فراتر رفتن امتیاز از حد 55 به صورت صعودی حرکت می کند.

تحلیل قیمت Axie Infinity: رالی صعودی ارزش سکه را تا 142.42 دلار افزایش می‌دهد.

تحلیل چهار ساعته قیمت Axie Infinity روند صعودی ثابتی را پیش‌بینی می‌کند زیرا بهبود قابل توجهی در ارزش AXS/USD ثبت شده است. چند ساعت گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است، زیرا فعالیت خرید بیشتری صورت گرفته است. قیمت در حال حاضر 142 دلار است و انتظار می‌رود که پیشرفت‌های بیشتری در چند ساعت آینده دنبال شود. ارزش میانگین متحرک تا 136.43 دلار افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: قیمت به بالای 142.2 دلار می رسد زیرا گاوها امتیاز 4 را پس می گیرند
نمودار قیمت 4 ساعته AXS/USD. منبع: TradingView

افزایش قابل توجه نوسان، ارزش باند بولینگر بالایی را به 142.01 دلار رسانده و ارزش باند بولینگر پایین را به 124.6 دلار کاهش داده است. در همان زمان، میانگین باندهای بولینگر به 133.302 دلار نیز رسیده است. منحنی RSI روند صعودی را تایید می کند، زیرا امتیاز اکنون به 63.91 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: قیمت بالاتر از 142.2 دلار است زیرا گاوها امتیاز 5 را پس می گیرند
نمودار شاخص های فنی AXS/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی AXS/USD پیشرفت کلی ارز دیجیتال را در چند ماه گذشته تایید می کند. یک سیگنال صعودی با 16 نشانگر در موقعیت خرید، هشت نشانگر در موقعیت خنثی و دو نشانگر در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک با ارائه یک نشانه صعودی قوی از خریداران حمایت می کند. 13 نشانگر روی علامت خرید قرار دارند، در حالی که از یک سو، هر یک در علامت فروش و خنثی قرار دارند. نوسانگرها روندهای مشابهی را نشان می دهند زیرا هفت نوسانگر در سطح خنثی، سه نوسانگر در سطح خرید و تنها یک نوسانگر در سطح فروش قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Axie Infinity

افزایش قابل توجهی در ارزش AXS/USD در چند روز گذشته مشاهده شده است، زیرا موجی صعودی بازار را در دست گرفته است. روند صعودی کل روز ادامه داشته است، زیرا قیمت به سطح عالی، یعنی 142.26 دلار بهبود یافته است. نتایج مشابهی توسط تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Axie Infinity نشان داده شده است، زیرا روند افزایشی در چهار ساعت گذشته ادامه داشته است. این خبر برای خریداران امروز کاملاً دلگرم کننده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.