منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: جفت ارز AXS/USD می تواند سد 78 دلار را برای پایان فصل خرس بشکند

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: جفت ارز AXS/USD می تواند سد 78 دلار را برای پایان فصل خرس بشکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • گروههای بولینگر نمودار قیمت روزانه را هنگامی که گسترده بودند باز کردند که نشان دهنده نوسان بالا بود.
  • نمای کلی نمودار روزانه نزولی به نظر می رسد زیرا تعداد شمعدان های قرمز بیشتر از رنگ سبز است.
  • Axie Infinity نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته را با 78.3 دلار باز کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: بررسی کلی قیمت

در نمودار قیمت روزانه Axie Infinity ، بیست دقیقه گذشته دیروز شاهد طوفانی از خریداران بود که بازار AXS/USD را منفجر کرد ، قیمت را به شدت بالا برد و روند پرچم را ایجاد کرد.

روند صعودی در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity امروز تنها پنج دقیقه طول کشید و در نهایت با مقاومت 78.5 دلار در روز به پایان رسید. در تمام این مدت ، فروشندگان روی میز طراحی آماده حمله بودند. خرس ها مقاومت بالایی در بالاترین سطح روز ایجاد کردند و باعث کاهش قیمت AXS و تشکیل یک مثلث وارونه شد.

از آن زمان ، AXS در روند سر و شانه معامله شد. فروشندگان همچنان به تعداد زیادی وارد بازار می شدند. در نتیجه ، فشار خرس برای مقاومت گاوها بسیار زیاد بود و باعث شد قیمت ها به پایین ترین سطح روزانه 74.3 دلار برسد.

گروههای بولینگر نمودار قیمت روزانه را هنگامی که گسترده بودند باز کردند و نشان دهنده نوسان بالا بود. با این حال ، در زمان نگارش ، آنها باریک هستند و نشان دهنده نوسان کم است. اکثر آلت کوین ها روی نقشه گرمای روزانه ارزهای رمزنگاری شده در حال خونریزی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: جفت ارز AXS/USD می تواند سد 78 دلار را برای پایان دادن به فصل 3 خرس بشکند

منبع: سکه 360

بزرگترین دارایی دیجیتال با 48 هزار دلار معامله می شود که 0.77 درصد ضرر دارد. رقیب پایانی آن ، اتر در همان جهت معامله می شود و 0.96 درصد ضرر کرده و قیمت آن را کمی بالاتر از 3 هزار دلار تعیین کرده است. سکه بایننس (BNB) با ضرر بیش از یک درصد در 475 دلار معامله می شود.

برندگان روز عبارتند از ؛ با بیش از 40 درصد افزایش مجدد ، Fantom با 38 درصد افزایش در رتبه دوم قرار می گیرد و در نهایت ، Gnosis با 25 درصد افزایش ، سه امتیاز برتر ما را می بندد. Axie Infinity ، بر اساس نقشه گرمای ارزهای رمزنگاری شده ، AXS/USD با افزایش 1 درصدی مثبت معامله می شود.

حرکت قیمت Axie Infinity در 24 ساعت گذشته: چشم انداز AXS/USD نزولی است

تحلیل قیمت Axie Infinity نشان می دهد که نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته را در 78.3 دلار باز کرده است. به نظر می رسد نشانه های شتاب ضعیفی در حرکت صعودی وجود دارد که توسط RSI و سقوط میانگین متحرک نمایی میانگین متحرک نمایی 50 روزه وجود دارد. اگر حرکت صعودی با افزایش خریداران تقویت شود ، می تواند چشم انداز نزولی کوتاه مدت را باطل کرده و از حرکت بیشتر به سمت SMA 100 روزه جلوگیری کند.

نمای کلی نمودار روزانه نزولی به نظر می رسد زیرا در تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity تعداد شمعدان قرمز بیشتر از سبز است.

نمودار 4 ساعته AXS/USD: AXS شروع به افزایش می کند

در تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Axie Infinity ، Axie Infinity در حال معامله متوسط ​​است و روندهای جام و دسته را تشکیل می دهد. روند جام و دسته سیگنال یک روند صعودی احتمالی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: جفت ارز AXS/USD تا پایان $ 4 مانع شکست فصل 4 می شود

منبع: TradingView

خط MACD از خط قرمز عبور کرده است. این نشان می دهد که فشار خرید بیشتر از فشار فروش است ، به این معنی که قیمت AXS در چند ساعت آینده بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: نتیجه گیری

به نظر می رسد جفت ارز AXS/USD در نمودار قیمت یک ساعته در حال افزایش صعودی است. اگر خریداران برای حمایت از حرکت صعودی وارد بازار شوند ، قیمت AXS/USD ممکن است افزایش یابد و از بالاترین سطح روزانه 78.4 دلار فراتر رود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.