منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: با بازیابی قدرت گاوها، قیمت به 135.04 دلار بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: با بازیابی قدرت گاوها، قیمت به 135.04 دلار بازگشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا 135.04 دلار بهبود یافته است.
  • تحلیل قیمت Axie Infinity از خریداران پشتیبانی می کند.
  • پشتیبانی به اندازه کافی قوی در 130.92 دلار است.

آخرین تحلیل قیمت Axie Infinity نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت توانسته از روند نزولی فرار کند. بازگشت صعودی منجر به افزایش سطح قیمت تا مرز 135.5 دلار شده است. دو هفته گذشته برای ارزش کلی سکه بسیار مضر بود، اما گاوها اکنون در مسیر بازیابی هستند. از سوی دیگر، پیش‌بینی ساعتی امیدوارکننده نیست زیرا یک حرکت نزولی قیمت ثبت شده است.

نمودار قیمت یک روزه AXS/USD: گاوها برای بهبود با افزایش قیمت به سطح 135.04 دلار مبارزه می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Axie Infinity شانس بهبود را برای گاوها نشان می دهد. حرکت صعودی امروز احیا شده است که شرایط مساعدی را برای خریداران ایجاد کرده است. اگرچه قبلاً یک روند نزولی در اوج خود بود، اما روند امروز نسبتاً در سمت صعودی حرکت می کند و قیمت اکنون به مرز 135.05 دلار رسیده است. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه 142.1 دلار است.

تحلیل قیمت Axie Infinity: با بازیابی قدرت 1 گاوها، قیمت به 135.04 دلار بازگشت.
نمودار قیمت 1 روزه AXS/USD. منبع: TradingView

یک کراس اوور بین SMA 50 و SMA 20 پیش از این به دلیل نزول به ثبت رسیده بود. کاهش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 158.5 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 130.92 دلار تغییر داده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در موقعیت متوسط ​​47.33 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Axie Infinity: خرس‌ها پس از بازگشت قیمت را به 135.06 دلار پایین می‌آورند

خرس ها در چند ساعت اخیر موفق شده اند یک بازگشت قدرتمند داشته باشند. قیمت پایین می رود زیرا فشار نزولی دائما در حال افزایش است. کاهش قابل توجه قیمت در چهار ساعت گذشته رخ داده است. قیمت در حال حاضر در سطح 135.1 دلار است و انتظار می رود کاهش بیشتری در ساعات آینده وجود داشته باشد. ارزش میانگین متحرک هنوز در یک موقعیت کاملاً ثابت در نمودار قیمت چهار ساعته یعنی 134.18 دلار است.

تحلیل قیمت Axie Infinity: با بازیابی قدرت 2 گاوها، قیمت به 135.04 دلار بازگشت.
نمودار قیمت 4 ساعته AXS/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر اکنون میانگین ارزش 138.6 دلار را نشان می دهد. در حالی که ارزش باند بولینگر بالا تا 148.16 دلار و ارزش باند بولینگر پایین به دلیل افزایش نوسانات به 129 دلار کاهش یافته است. امتیاز RSI به دلیل روند کاهشی به 41.81 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت Axie Infinity: با بازیابی قدرت 3 گاوها، قیمت به 135.04 دلار بازگشت.
نمودار شاخص های فنی AXS/USD. منبع: TradingView

روند کلی ارزهای دیجیتال به سمت سمت خنثی می رود. نمودار شاخص های فنی برای AXS/USD امروز یک سیگنال نسبتاً خنثی ارائه می دهد. در مجموع 10 اندیکاتور در موقعیت فروش و هشت اندیکاتور در موقعیت خنثی و همچنین موقعیت خرید قرار دارند.

نشانگر میانگین متحرک به دلیل روند نزولی سیگنال فروش می دهد. می بینیم که شش اندیکاتور در نقطه خرید، هشت اندیکاتور در نقطه فروش و یک اندیکاتور در نقطه خنثی قرار دارند. اسیلاتورها همچنین سیگنال خنثی می دهند زیرا هفت اندیکاتور در سطح خنثی هستند، در حالی که دو اندیکاتور هر کدام در سطوح فروش و خرید هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Axie Infinity

امروز مقدار قابل توجهی افزایش در ارزش AXS/USD گزارش شده است، زیرا گاوها با موفقیت بازگشته اند. این افزایش تا 135.05 دلار است، زیرا گاوها در تلاش هستند تا بار دیگر برتری خود را تضمین کنند. تحلیل چهار ساعته قیمت روند منفی را نشان می دهد زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.