منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Arweave: AR از مقاومت 61 دلار عبور می کند و 70 دلار را در نظر می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت Arweave: AR از مقاومت 61 دلار عبور می کند و 70 دلار را در نظر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Arweave امروز صعودی است.
  • پشتیبانی از AR با قیمت 62 دلار موجود است.
  • مقاومت در 73 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت Arweave روند صعودی را برای امروز پیش بینی می کند. ارزش این ارز دیجیتال از دیروز به شدت بهبود یافته است، زیرا گاوها با موفقیت روند نزولی را منحرف کردند. قیمت در طول هفته گذشته تحت کاهش مستمر قرار گرفت، اما از دیروز، جفت AR/USD احساسات مثبت بازار را دریافت کرد و با شروع ورود خریداران به بازار، حرکت صعودی آغاز شد. روند صعودی کاملاً تهاجمی است زیرا ارزش این جفت ارز برای دومین روز متوالی در حال افزایش است.

AR/USD امروز با موفقیت بالاتر از مقاومت 61 دلار شکسته است و اکنون گاوها به سمت مقاومت بعدی 70 دلار و به دنبال آن مقاومت حیاتی دیگر در 73 دلار حرکت می کنند.

نمودار قیمت 1 روزه AR/USD: AR به 66 دلار می رسد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Arweave نشان می دهد که گاوها دیروز حرکت خود را به دست آوردند زیرا آنها تابع قیمت را پس از زیان شدید در دست گرفتند و قیمت را تا 66.15 دلار در زمان نوشتن این مقاله افزایش دادند. جفت AR/USD امروز بین محدوده 59.3 تا 67.6 دلار معامله شد. AR/USD در 24 ساعت گذشته حدود 6.3 درصد افزایش یافته است، اما اگر در هفته گذشته محاسبه شود، همچنان بیش از 12 درصد از دست داده است. با این حال، حجم معاملات کسری 55 درصدی را نشان می دهد که نتیجه آن تسلط بر بازار تنها 0.08 درصد است.

تجزیه و تحلیل قیمت Arweave: AR از مقاومت 61 دلاری عبور می کند و در 1 بعدی به 70 دلار می رسد
نمودار قیمت 1 روزه AR/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای ارز دیجیتال به آرامی کاهش می‌یابد، زیرا باندهای بولینگر در حال همگرا شدن هستند، باند بالایی در علامت ۸۷ دلار و باند پایینی در علامت ۵۱ دلاری قرار دارد. میانگین خط میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی هفته گذشته بالاتر از سطح قیمت در مرز 69.4 دلار قرار دارد و همچنین نشان دهنده مقاومت برای ارز دیجیتال است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در مرکز منطقه خنثی در شاخص 51 قرار دارد که امتیاز قابل قبولی است و شیب رو به بالا این اندیکاتور نشانه امیدواری است، زیرا فضای کافی برای خریداران وجود دارد تا فعالیت خود را انجام دهند و دریافت کنند. قیمت بیشتر است

تجزیه و تحلیل قیمت Arweave: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Arweave نشان می دهد که حرکت قیمت امروز به سمت بالا است، اما نوسان قیمت در طول روز آهسته بود، اما اخیراً با افزایش قیمت AR/USD از 59 دلار به 66 دلار در یک حرکت سریع، قیمت افزایش یافت و ضررهای متحمل شده را جبران کرد. در طول چهار ساعت گذشته و بالا رفتن به محدوده 66 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Arweave: AR از مقاومت 61 دلاری عبور می کند و 70 دلار را در 2 بعدی می بیند
نمودار قیمت ۴ ساعته AR/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته شروع به افزایش کرد زیرا AR/USD شروع به نوسان کرد و از حد بالایی باندهای بولینگر که 65.1 دلار اکنون نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است، عبور کرد. قیمت نیز بالاتر از مقدار میانگین متحرک حرکت کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل فعالیت خرید بیشتر تا شاخص 60 حرکت کرده است.

حرکت صعودی که از دیروز شروع شد کاملاً تهاجمی است زیرا علیرغم روند نزولی در هفته گذشته، اندیکاتورهای فنی اکنون با 12 اندیکاتور سیگنال خرید و تنها سه اندیکاتور سیگنال فروش می دهند و حدود 9 اندیکاتور فنی ایستاده اند. خنثی از مجموع 26 شاخص فنی.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Arweave

تجزیه و تحلیل قیمت Arweave نشان می دهد که این ارز دیجیتال با موفقیت از روند نزولی که در چند روز گذشته حاکم بود عبور کرده است و تنها در دو روز بهبود خوبی نشان داده است. همانطور که RSI همچنین نشان می دهد که پاسخ خریداران بسیار مثبت است، ما انتظار داریم که این جفت ارز دیجیتال امروز به روند صعودی خود ادامه دهد و AR/USD ممکن است در ساعات آینده به بالای 69 دلار برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.