منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin: APE به 7.27 دلار صعود کرد زیرا گاوها 15 درصد افزایش داشتند.

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin: APE به 7.27 دلار صعود کرد زیرا گاوها 15 درصد افزایش داشتند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin نشان می دهد که قیمت سکه امروز با وجود بازار نزولی کلی افزایش یافته است. APE/USD از 18 ژوئیه 2022 به بالاترین حد خود رسیده است و قبل از انجام یک جهش دیگر، برای اندکی بیش از یک هفته در میان تثبیت شده است. این بار هم همینطور است، زیرا سکه در 27 ژوئیه 2022 دوباره در حال تثبیت بود و امروز یک جهش دیگر به اوج خود داشت. با غلبه مجدد گاوها بر بازار، قیمت به 7.27 دلار افزایش یافت.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار قیمت 1 روزه APE/USD: APE یک جهش دیگر به اوج خود انجام می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Apecoin نشان می دهد که حرکت قیمت در سه هفته گذشته صعودی بوده است، زیرا سکه به طور کلی صعودی بوده است و افزایش قیمت امروز بسیار بالا است زیرا این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 15.27 درصد ارزش داشته است. . APE/USD پس از جهش صعودی امروز با قیمت 7.27 دلار در زمان نگارش این مقاله معامله می شود و سکه نیز بیش از 23 درصد افزایش ارزش را در هفته گذشته گزارش کرده است.

حجم معاملات کمی بیش از 24 درصد افزایش یافته و ارزش بازار نیز طی 24 ساعت گذشته 15.56 درصد افزایش یافته است، زیرا حرکت صعودی تا کنون قوی بوده است.

APE 1 روز
نمودار قیمت 24 ساعته APE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای APE/USD زیاد است زیرا باندهای بولینگر در دو هفته گذشته منطقه بیشتری را پوشش داده اند. باند بالایی در علامت 7.62 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است، و باند پایین در علامت 4.79 دلار است. میانگین باندهای بولینگر روی 6.20 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از APE/USD است. میانگین متحرک (MA) همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود و در مرز 6.68 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) بر روی یک منحنی رو به بالا در نزدیکی مرز منطقه بیش از حد خرید معامله می شود. در شاخص 66 یافت می شود و اگر شتاب خرید برای چند ساعت بیشتر ادامه یابد، ممکن است از مرز به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Apecoin نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی امروز صعودی بود و از آن زمان، گاوها با افزایش مداوم قیمت، حرکت خود را نشان دادند. خط روند قیمت در 28 ساعت گذشته به همراه یک اصلاح کوچک در این بین صعودی بوده است.

APE 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته APE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته بسیار بالاست. همانطور که باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، قیمت به بالای باند بالایی جهش کرده است که یک نشانه صعودی واضح است. در حالی که باند بالا در علامت 7.25 دلار و باند پایین در علامت 6.27 دلار وجود دارد. RSI یک منحنی رو به بالا را نشان می دهد که نشان دهنده حرکت خرید در بازار در شاخص 61 است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Apecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin نشان می دهد که با وجود بازار اصلاحی امروز، APE در حال بهبود است، سکه در حال افزایش است و همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، قیمت در طول چهار ساعت گذشته به سطح 7.27 دلار افزایش یافته است. همچنین انتظار می رود در ساعات آینده بهبود بیشتری حاصل شود و انتظار داریم که APE برای امروز صعودی باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.