منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin: افزایش صعودی قیمت APE/USD را به 7.49 دلار می رساند

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin: افزایش صعودی قیمت APE/USD را به 7.49 دلار می رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin روند صعودی را نشان می دهد زیرا سکه از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 7.06 دلار به بالاترین سطح خود در 7.71 دلار رسیده است. با این حال، این سطح به عنوان مقاومت برای APE عمل کرده و قیمت ها به زیر 7.50 دلار کاهش یافته است. قیمت فعلی 7.49 دلار است.

با تصحیح قیمت ها، بازار به دنبال بهبود از پایین ترین سطح قبلی است. قیمت Apecoin پس از یک اصلاح جزئی از اوج ۷.۷۱ دلار در حال حاضر ۷.۴۹ دلار معامله می‌شود. بازار در چند روز گذشته با افزایش بیش از 10 درصدی قیمت ها، روند خوبی داشت. با این حال، سودها کوتاه مدت بودند زیرا بازار کاهش یافت. ارزش بازار این سکه 2,177,647,187 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 460,806,626 دلار است.

تصویر 489
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

نمودار قیمت 1 روزه APE/USD: گاوها برای فشار بالای 7.49 دلار آماده می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin در 24 ساعت گذشته نشان می دهد که سکه عملکرد خوبی داشته است زیرا قیمت ها روند صعودی را نشان می دهند. با این حال، سودها کوتاه مدت بودند زیرا بازار کاهش یافت. روند فعلی بازار صعودی است زیرا بازار به دنبال بهبود از پایین ترین سطح قبلی است. انتظار می رود که بازار روند صعودی خود را از سر بگیرد زیرا قیمت ها به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 7.71 دلار هستند.

تصویر 487
نمودار قیمت 1 روزه APE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد زیرا قیمت ها به دنبال تثبیت در سطوح فعلی هستند. شاخص MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است. شاخص EMA در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است.

تجزیه و تحلیل قیمت APE در نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت APE روند افزایشی را تأیید می کند زیرا قیمت در 4 ساعت گذشته یک حرکت صعودی را پوشش داده است. این را می توان از نمودار چهار ساعته قیمت تأیید کرد، جایی که شمعدان های سبز رنگ ظاهر می شوند که نشان دهنده افزایش ارزش سکه است. حرکت صعودی با موفقیت قیمت بالاتر از حاشیه 7.49 دلار را نجات داده است و به نظر می رسد که گاوها به زودی به هدف بعدی خود خواهند رسید.

تصویر 488
نمودار قیمت 4 ساعته APE/USD، منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده افزایش قیمت است. اندیکاتور RSI بالای 60 است که روند صعودی بازار را تایید می کند. قیمت در حال حاضر در حال آزمایش سطح مقاومت 7.71 دلار است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را از سر بگیرد. EMA بالاتر از قیمت است زیرا بازار به دنبال از سرگیری روند صعودی خود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت APE

تجزیه و تحلیل قیمت Apecoin برای امروز نشان می دهد که با رسیدن قیمت به 7.49 دلار، بازار در یک روند صعودی باز شد. سپس بازار با رد شدن مواجه شد و حمایت 7.06 دلار را پیدا کرد. انتظار می رود که بازار روند صعودی خود را از سر بگیرد زیرا بازار به دنبال آزمایش مجدد سطح مقاومت 7.71 دلاری است. توجه سرمایه گذاران باید بر روی سطح مقاومت 7.71 دلار متمرکز شود زیرا شکست بیش از این سطح می تواند منجر به سود بیشتر شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.