منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: ANKR در حال حرکت به سمت یک رکورد بالا است. آیا ANKR بالای 0.2 دلار خواهد بود؟

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: ANKR در حال حرکت به سمت یک رکورد بالا است. آیا ANKR بالای 0.2 دلار خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت ANKR امروز بسیار صعودی است.
  • ANKR امروز با ادامه روند صعودی در حال افزایش است.
  • ANKR/USD بالای 1.8 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد سکه در حال تکرار روند صعودی خود در آوریل است، زیرا امروز قصد دارد رکورد بالایی داشته باشد. سکه بسیار صعودی است، اما ما انتظار داریم که ANKR با مقاومت قوی در محدوده 0.18 تا 0.19 دلار روبرو شود، زیرا برخی از علائم دردسرساز نیز در حال حاضر ظاهر می شوند که در زیر با کمک فنی به آنها خواهیم پرداخت. ANKR دیروز عملکرد قابل توجهی از خود نشان داد، زیرا افزایش قیمت بسیار تند بود و سکه از 0.124 دلار به 0.173 دلار جهش کرد و ارزش قابل توجهی پیدا کرد.

به طور کلی، ANKR از ابتدای اکتبر روندی صعودی داشته است. با این حال، ما شاهد یک مرحله تثبیت بین 2 و 25 نوامبر هستیم، زیرا میانگین قیمت سکه برای این زمان بین 0.10 تا 0.12 دلار بود. با این حال، زمانی که سکه از منطقه مقاومت 0.136 دلار خارج شد، انتظار می رفت که به سمت محدوده 0.16 دلار صعود کند، جایی که سطوح مقاومت متفاوتی انتظار می رفت. با این حال، سکه توانست تا 0.173 دلار شکست بخورد و برای امروز به روند صعودی خود ادامه می دهد.

نمودار قیمت 1 روزه ANKR/USD: آیا ANKR می تواند بالاتر از 0.2 دلار باشد؟ امروز سخت به نظر می رسد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت ANKR نشان می‌دهد که سکه پس از افزایش روز گذشته، محدوده‌ای رو به بالا را پوشش می‌دهد. ANKR در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.185 دلار معامله می شود و تا 0.219 دلار نیز نوسان داشته است، اما همانطور که در بالا گفته شد، مقاومت زیادی در بالای 0.175 دلار وجود دارد و علامت شروع به ظاهر شدن کرده است. با این حال، سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 27 درصد و در هفته گذشته بیش از 44 درصد ارزش داشته است. حجم معاملات نیز طی 24 ساعت گذشته به میزان 537 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: ANKR در حال حرکت به سمت یک رکورد بالا است.  آیا ANKR بالای 0.2 دلار خواهد بود؟  1
نمودار قیمت 1 روزه ANKR/USD. منبع: Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR بیشتر نشان می دهد که سکه نیز شروع به نشان دادن نوسانات بالایی کرده است زیرا شاخص باندهای بولینگر از 24 نوامبر در حال گسترش است. باند بالای آن به سطح 0.165 دلار رسیده است که نشان دهنده حمایت از ANKR است. از آنجایی که قیمت بالاتر از باند بالایی معامله می شود، باند پایین به 0.098 دلار خم شده است. این اندیکاتور در هر دو طرف به طور مساوی در حال گسترش است، که نشان دهنده همه انواع افراط های قابل انتظار است.

همانطور که شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می دهد، ANKR قبلاً در محدوده قیمت 0.15 دلار بیش از حد خرید شده است. منحنی RSI در نمودار 1 روزه تغییر کرده است و اکنون پس از افزایش شدید منحنی به سمت بالا نشان می دهد، که نشان می دهد سکه، پس از صعود به اوج، اکنون ممکن است با شروع فشار فروش به عقب برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت ANKR نشان می دهد که فشار فروش شروع شده است زیرا آخرین کندل قرمز است زیرا سکه پس از جهش تا 0.191 دلار اکنون در حال کاهش است و شانس اجرای ATH را برای امروز از بین می برد. ANKR در 12 ساعت گذشته جهش های بلندی داشته است و فرسودگی صعودی اکنون بسیار واضح است، زیرا فشار فروش در این نقطه قیمت بسیار زیاد است.

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: ANKR در حال حرکت به سمت یک رکورد بالا است.  آیا ANKR بالای 0.2 دلار خواهد بود؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته ANKR/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، با حد بالایی باندهای بولینگر که نشان دهنده حمایت از سکه در 0.181 دلار است، اما ما انتظار داریم که این حمایت ممکن است به زودی حفظ نشود و فرو بریزد. RSI نیز از این ایده حمایت می کند زیرا اکنون شیب نزولی را نشان می دهد که به سمت منطقه خنثی پایین می آید و نشان دهنده فعالیت فروش است که در بازار شروع شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ANKR: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت ANKER نشان می دهد که قیمت از اکتبر شروع به حرکت کرده است و انتظار می رود که سکه پتانسیل آزمایش مجدد سطح مقاومت 0.15 دلار را داشته باشد و همچنین انتظار می رود اگر ANKR از این منطقه مقاومت خارج شود، در آن صورت خواهد بود. مسیر برای کشف ATH، اما همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، قیمت قبل از شکستن به ATH شروع به کاهش کرده است. همانطور که RSI نیز نشان می دهد، ما فکر می کنیم که حرکت صعودی ممکن است از بین برود و ATH نمی تواند امروز برآورده شود. با این حال، ANKR ممکن است قبل از افزایش بیشتر برای امروز بالای 1.7 دلار شناور شود. پیشنهاد می کنیم در این مرحله تجارت محتاطانه انجام شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.