منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO/USD در 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Algorand امروز نزولی است.
  • کاهش قیمت ALGO/USD دیروز ادامه داشت.
  • پشتیبانی محلی 1.70 دلار پیدا شد.

امروز ، قیمت Algorand در حال افزایش است ، زیرا ممکن است پیش بینی کنیم روند روند تجاری از مرز 1.75 دلار فراتر رفته و به حمایت جدید بالای 1.80 دلار برسد. در نتیجه ، ALGO/USD در پی برخی دیگر از حرکت های صعودی در ساعات آینده ، صعودی خواهد شد. از آنجا که این خط روند با خط روند نزولی میان مدت منطبق است ، ممکن است در روزهای بعد شاهد صعودی به سمت صعودی باشیم و به فرض صعودی خود عمل کنیم.

حرکت قیمت Algorand در 24 ساعت گذشته: Algorand پس از فروش مجدد دیروز از 1.70 دلار واکنش نشان می دهد

Algo/USD به حرکت نزولی خود ادامه داد و از زمان افتتاح دیروز در 1.95 دلار بیش از 6.4 درصد کاهش یافت و در ساعات اولیه معاملات امروز اروپا در سطح قیمت 1.70 دلار حمایت کرد. حمایت اصلی ما زیر قیمت های فعلی بازار در حدود 0.5 فیبوناچی بازپرداخت یا تقریباً 1.80 تا 1.85 دلار در منطقه است ، جایی که انتظار می رود خریداران محلی برای فرصتهای بیشتر سودآوری در موقعیت های کوتاه ظاهر شوند.

امروز ، همانطور که پیش بینی می کنیم روند نزولی ادامه داشته باشد و انتظار می رود ALGO/USD در ساعات بعدی به زیر سطح قیمت 1.80 دلار برسد ، قبل از انتظار برای صعودی جزئی یا محلی ، شاهد حرکت نزولی خواهیم بود. برای این منظور ، توصیه می شود که امروز هیچ پوزیشن جدیدی را وارد نکنید و منتظر صعود صعودی برای معامله با روند نباشید.

نمودار 4 ساعته ALGO/USD: ALGO امروز نزولی بیشتری را مشاهده می کنید؟

همانطور که در شکل 7 نشان داده شده است ، قیمت آلگوراند پس از بهبودی کوتاه مدت از 1.70 دلار در نمودار 4 ساعته افزایش یافت ، به احتمال زیاد پایین ترین سطح قبل از کاهش بیشتر در 24 ساعت آینده ، همانطور که در نمودار 4 ساعته نشان داده شده است ، ایجاد می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO/USD در 24 ساعت آینده نزولی است 1
نمودار 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

پس از شروع امیدوارکننده در هفته اول ، قیمت الگوراند در بیشتر ماه اکتبر نزولی بود. پس از افزایش سطح حمایت 1.55 دلاری در 4 اکتبر ، ALGO/USD به 2.10 دلار رسید و سقوط اولیه را آغاز کرد.

سومین تلاش برای افزایش بیشتر پس از اولین شکست در 1.75 دلار انجام شد ، اما یک صعود پایین تر از آن مشخص شد و در نتیجه دومین کاهش قابل توجه به 1.60 دلار کاهش یافت.

روز دوشنبه ، جفت ارز ALGO/USD بخشی از ضررهای خود را جبران کرد و هفته گذشته به پایین ترین سطح خود نزدیک به 1.90 دلار رسید. در 17 اکتبر ، دومین آزمایش مقاومت رخ داد و کاهش دیگری در روز دوشنبه رخ داد. از آن زمان ، قیمت Algorand همچنان در حال کاهش است و پشتیبانی محلی 1.70 دلار در حال حاضر مورد بحث است.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت امروز صعودی است و انتظار می رود در ساعات بعدی قیمت پایین تری نیز وجود داشته باشد. در اواخر این هفته ، ما معتقدیم که کاهش قیمت ALGO/USD ادامه خواهد داشت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.