منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO قادر به شکست مقاومت در 2.1 دلار نیست ، پس از آن آیا می توانید اصلاح کنید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO قادر به شکست مقاومت در 2.1 دلار نیست ، پس از آن آیا می توانید اصلاح کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Algorand برای امروز نزولی است.
  • قیمت فعلی 1.98 دلار ، زیر مقاومت 2.1 دلار است.
  • گاوها قبل از شکستن مقاومت 2.1 دلار خسته شدند.
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 1.442 دلار است که تخلف نشده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand در بیشتر اوقات امروز صعودی بود و شمع های سبز متوالی در نمودار چهار ساعته شکل گرفت. با این حال ، رد پس از رسیدن به مقاومت در 2.1 دلار ، سقوط قیمت برای Algorand را اجتناب ناپذیر کرد. این احتمال وجود داشت که جفت ALGO/USDT مقاومت را زیر پا بگذارد ، اما نشد ، و در نتیجه ، ما دو شمع قرمز متوالی را در نمودارهای 4 ساعته مشاهده کردیم.

پس از رد مقاومت ، می توانیم ببینیم که قیمت در حال حاضر 1.9 دلار است که 40.64 درصد از بالاترین سطح خود که دو سال پیش ایجاد شده بود ، پایین است. در عین حال ، یک واقعیت جالب دیگر در مورد این سکه این است که ارزش بازار آن تقریباً 65.20 درصد با افزایش قیمت اخیر افزایش یافت. بر اساس داده های ارائه شده توسط Coinmarketcap ، حجم معاملات نیز 69.58 درصد افزایش یافته است.

اگر این روند ادامه پیدا کند ، ممکن است شاهد افزایش شدید دیگری در قیمت سکه باشیم ، اما در حال حاضر ، به نظر می رسد که قیمت نتوانسته بالا برود. از سوی دیگر ، بیت کوین از 52 هزار دلار به 46 هزار دلار کاهش یافت و در حال حاضر در 45 هزار دلار است. اگر سطح قیمت حفظ نشود ، ممکن است شاهد سقوط BTC زیر 40K باشیم. برای بررسی اجمالی بلند مدت بیت کوین و Algorand ، می توانید از بخش پیش بینی قیمت ما دیدن کنید.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: حرکت قیمت امروز نزولی است

سرمایه گذاری Algorand برای بسیاری از سرمایه گذاران مفید بوده است. از 7 سپتامبر تا 9 سپتامبر ، ما شاهد افزایش از 1.2 دلار به 2.2 دلار پس از شکست مقاومت فعلی در 1.4 دلار بودیم. این حرکت ارز دیجیتال یک صعود تاریخی به بالاترین حد خود در دو سال پیش بود. اگر قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش است ، ممکن است شاهد روند صعودی Algorand باشیم و مقاومت های بیشتر در 2.4 و 2.8 دلار را شکست.

در حالی که بیت کوین در تلاش است شمعی را بالای میانگین متحرک 200 روزه ببندد ، اجازه دهید نگاهی به شاخص های مهم فنی بیندازیم. اولین آنها میانگین متحرک اصلی در نمودار 4 ساعته هستند. طبق تجزیه و تحلیل قیمت ما ، قیمت فعلی ALGO/USDT از میانگین متحرک 100 روزه و 50 روزه در حال حرکت است. اگر روند نزولی ادامه یابد ، ممکن است شاهد باشیم که حرکت قیمت یکی از سطوح کلیدی را از دست می دهد.

تجزیه و تحلیل بیشتر قیمت Algorand نشان می دهد که پس از شکستن از انتهای بالای نوارهای Bollinger و گسترش فوری ، یک سری شمع قرمز عمل را کمی از آن منطقه پایین آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand
تجزیه و تحلیل قیمت Algorand در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand با استفاده از شاخص RSI نشان می دهد که عدد 72 است. این نشان می دهد که قیمت در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد و اگر ارز رمزنگاری شده را خریداری کرده اید ، اکنون بهترین زمان برای فروش است. شیب در حال حاضر خنثی است ، اما اگر گاوها تسلط پیدا کنند می تواند مثبت شود.

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD (آبی) از خط سیگنال عبور می کند (نارنجی) ، که منجر به یک متقاطع صعودی در نمودار 4 ساعته می شود. این بدان معناست که احتمالاً قیمتهای بالاتر با نوارهای سبز رنگ در هیستوگرام زیر نشان داده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: ALGO قادر به شکست مقاومت در 2.1 دلار نیست ، پس از آن آیا می توانید اصلاح کنید؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت Algorand در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand: نتیجه گیری

در صورتی که حمایت 1.2 دلاری حفظ شود و مقاومت 2.1 دلاری شکسته شده و به منطقه حمایتی تبدیل شود ، برای کوتاه مدت می توانیم انتظار قیمتهای بالاتری از AGLO داشته باشیم. این روند صعودی را تأیید می کند و در این حالت ، قیمت سعی می کند مقاومت را در سطوح 2.4 و 2.8 دلار بشکند. در بلند مدت ، می توان انتظار داشت که روند قیمت در روند نزولی ادامه یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.