منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD علائم نزولی شدید را در 91.65 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD علائم نزولی شدید را در 91.65 دلار نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که جفت AAVE/USD امروز نزولی است. پس از یک دوره تثبیت بالاتر از سطح 91 دلار، قیمت شروع به کاهش کرده است و در حال حاضر در 91.65 دلار معامله می شود. خرس‌ها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و احتمالاً در کوتاه‌مدت قیمت را کاهش خواهند داد. سطح پشتیبانی اصلی برای جفت AAVE/USD 89.73 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برسد، ممکن است در کوتاه مدت به 89.50 دلار سقوط کند.

مقاومت برای AAVE/USD 96.11 دلار است. اگر قیمت به بالاتر از این سطح برسد، می‌تواند یک روند صعودی را آغاز کند و در کوتاه‌مدت به 97 دلار برسد. AAVE/USD در 24 ساعت گذشته 0.83 درصد کاهش یافته است. جو بازار نزولی است و قیمت می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. ارزش بازار سکه 1.22 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 202 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: Aave پس از رد شدن در 91.65 دلار به روند نزولی خود ادامه می دهد.

تایم فریم روزانه نشان می دهد که تحلیل قیمت Aave در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته است. گاوها دیروز سعی کردند قیمت را بالاتر ببرند، اما نتوانستند از سطح مقاومت 96.11 دلار عبور کنند. خرس ها به سرعت کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت را پایین آوردند.

تصویر 159
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 41.64 است که نشان می دهد بازار در محدوده نزولی قرار دارد. MACD نیز در قلمرو نزولی قرار دارد و احتمالا سیگنال فروش را در کوتاه مدت ایجاد می کند. میانگین متحرک 50 روزه (MA) 105.44 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 112.18 دلار است. این سطوح احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان سطوح مقاومت قوی عمل خواهند کرد.

نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD: به روز رسانی های اخیر

بازه زمانی ساعتی نشان می دهد که تحلیل قیمت Aave در یک روند نزولی قرار دارد. قیمت بالا و پایین‌تر بوده است که نشان می‌دهد خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند. بازار بی ثبات است و قیمت می تواند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کند. جفت ارز در چند ساعت گذشته بین سطوح 89.73 دلار و 96.11 دلار معامله شده است و احتمال شکست در کوتاه مدت وجود دارد.

تصویر 158
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD احتمالا در کوتاه مدت به سمت منطقه صعودی حرکت می کند. RSI در حال حاضر روی 48.29 است و احتمالاً در کوتاه مدت بیشتر سقوط خواهد کرد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد بازار در منطقه نزولی قرار دارد. MA 50 روزه و MA 200 روزه هر دو پایین تر حرکت می کنند و احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان سطوح مقاومت قوی عمل خواهند کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

قیمت امروز با افت روبه‌رو شد که توسط تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تأیید شد. اگرچه قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر رفت، اما به دنبال روند نزولی دیروز، خرس‌ها اکنون به مسیر بازگشته‌اند زیرا توانسته‌اند قیمت را در چند ساعت گذشته به سطح 89.50 دلار برسانند. ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز در جهت نامطلوب بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.