منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در 94.64 دلار حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در 94.64 دلار حرکت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را دوباره به دست گرفته اند و قیمت را به سمت سطح مقاومت 95.04 دلار می برند. قیمت در این سطح با مقداری مقاومت مواجه است، اما اگر گاوها بتوانند بر این مشکل غلبه کنند، در کوتاه مدت حرکت به سمت 100 دلار ممکن است.

تصویر 554
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

دارایی دیجیتال در چند وقت اخیر با افزایش از 60 دلار به 94.64 دلار کاهش یافته است. رالی چشمگیر باعث شده است که این توکن با افزایش بیش از 3.07 درصدی در 24 ساعت گذشته به یکی از دارایی های با عملکرد برتر در بازار تبدیل شود. ارزش بازار Aave نیز افزایش یافته و اکنون به 1,313,562,315 دلار نزدیک شده است. در حالی که حجم معامله در 24 ساعت گذشته به 158,725,815 دلار رسیده است.

تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 1 روزه: صعودی AAVE/USD

بازار تجزیه و تحلیل قیمت Aave در هفته گذشته تا حدی ادغام شده است زیرا قیمت ها بین 90.22 دلار و 95.04 دلار در نوسان بوده است. افزایش قیمت فعلی، قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد، زیرا قیمت در حال حاضر در 94.64 دلار معامله می‌شود.

تصویر 557
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 62.04 است که نشان می دهد بازار در قلمرو خنثی قرار دارد. با این حال، نشانگر MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می‌دهد که گاوها در این زمان دست بالا را در بازار دارند و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد در حالی که MA50 و MA200 در حال حاضر به ترتیب در 78.52 دلار و 64.62 دلار هستند.

AAVE/USD: نمودار 4 ساعته: تعصب نزولی

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در روند صعودی بوده است. گاوها توانسته اند با وجود برخی فشارهای فروش در سطوح بالاتر، قیمت ها را بالاتر ببرند.

تصویر 556
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور RSI نیز در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها ممکن است با فشار فروش در سطوح بالاتر مواجه شوند. سطح قیمت فعلی بالاتر از میانگین های متحرک است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می‌گیرد که قیمت‌های AAVE در حال حاضر در مرحله ادغام معامله می‌شوند و ممکن است حرکت صعودی بیشتری در کوتاه‌مدت رخ دهد در حالی که بازار بالاتر از سطح حمایت 90.22 دلار باقی می‌ماند. گاوها باید قیمت های AAVE/USD را به بالای سطح مقاومت 95.04 دلار برسانند تا امکان حرکت به سمت 100 دلار را باز کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.