منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 106.33 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در نزولی قوی با کاهش قیمت به 106.33 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave امروز نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک کنترل نزولی قوی قرار دارد زیرا تا 106.33 دلار کاهش می یابد. سکه از دیروز شاهد فشار فروش مداوم بوده است و به نظر می رسد خرس ها در حال حاضر کنترل را در دست دارند. با نگاهی به نمودار ساعتی، می‌توانیم ببینیم که AAVE/USD دیروز به زیر کانال موازی صعودی سقوط کرد و تا مرز 106 دلار سقوط کرد. این سکه توانست حمایتی در این سطح پیدا کند و در حال حاضر حدود 106.33 دلار معامله می شود.

تصویر 43
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

بازار از آن زمان تا کنون با رد شدن در سطح 110.99 دلار مواجه بوده و با ادامه نوسان قیمت ها بین این دو سطح، حمایت خود را در 101.83 دلار پیدا کرده است. خرس‌ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و انتظار می‌رود تا 24 ساعت آینده کاهش بیشتری قیمت داشته باشد. این ارز دیجیتال دارای حجم معاملاتی در بازار است که 232,918,722 دلار است و ارزش بازار آن 1,472,964,292 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت های Aave شکست می خورند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که سکه با مقاومت 110.99 دلاری روبرو است. با این حال، اگر فشار فروش ادامه یابد، می توانیم شاهد کاهش قیمت های Aave به سمت سطح حمایت 101.83 دلار در 24 ساعت آینده باشیم. از سوی دیگر، شکست بالاتر از سطح 110.99 دلار می تواند باعث شود که قیمت Aave روند صعودی خود را از سر بگیرد زیرا گاوها سطح مقاومت 120 دلاری را هدف قرار می دهند.

تصویر 45
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 42.73 معامله می شود و نشان دهنده شرایط نه بیش از حد فروش و نه بیش از حد خرید در بازار است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان می دهد که بازار در فاز نزولی قرار دارد زیرا خط MACD (آبی) زیر خط سیگنال معامله می شود، در حالی که MA 50 (زرد) نیز زیر MA 200 (بنفش) معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: خرس ها همچنان بر قیمت های Aave فشار می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در یک بازه زمانی 4 ساعته نزولی است زیرا سکه در سطح 106.33 دلار معامله می شود و حمایت در 101.83 دلار است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 110.99 دلار مواجه است و فشار فروش بیشتر می تواند منجر به کاهش قیمت Aave تا 101.83 دلار در چند ساعت آینده شود. سرمایه گذاران باید احتیاط کنند زیرا بازار بسیار نوسان است.

تصویر 44
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته همچنین نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی در حال حاضر زیر سطح 50 معامله می شود که نشان دهنده شرایط نزولی در بازار است. خط MACD نیز زیر خط سیگنال معامله می شود که نشان می دهد بازار در فاز نزولی قرار دارد. MA 50 نیز و MA 200 نزولی هستند زیرا هر دو زیر قیمت بازار فعلی معامله می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت Aave نزولی است زیرا از یک روز و چهار ساعت تأیید شده است. اگرچه قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی بالاتر رفت، اما به دنبال روند صعودی دیروز، خرس ها اکنون به مسیر بازگشته اند زیرا توانسته اند قیمت را به سطح 106.33 دلار برسانند. ارز دیجیتال در آینده با ضرر بیشتری روبرو خواهد شد زیرا پیش بینی ساعتی نیز در سمت نامطلوب قرار گرفته است. از این رو، بهتر است که در حالت صعودی بفروشید و منتظر نزول باشید. با نگاهی به شاخص های فنی، به نظر می رسد که بازار در چند ساعت آینده به سمت سطح حمایت 101.83 دلار می رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.