منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در میان یک دوره نزولی، بالای 85.05 دلار باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD در میان یک دوره نزولی، بالای 85.05 دلار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که جفت AAVE/USD امروز نزولی است. پس از یک دوره تثبیت بالاتر از سطح 84.69 دلار، قیمت شروع به کاهش کرده است و در حال حاضر در 85.05 دلار معامله می شود. خرس‌ها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و احتمالاً در کوتاه‌مدت قیمت را کاهش خواهند داد. سطح پشتیبانی اصلی برای جفت AAVE/USD 84.69 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برود، ممکن است در کوتاه مدت به 84.00 دلار سقوط کند. مقاومت برای AAVE/USD 93.13 دلار است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بشکند، می‌تواند یک روند صعودی را آغاز کند و در کوتاه‌مدت به 93.50 دلار برسد.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت های Aave شکست می خورند

در نمودار 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave، می بینیم که قیمت بین 84.69 دلار و 93.50 دلار تثبیت شده است. خرس‌ها امروز کنترل بازار را در دست گرفته‌اند، زیرا قیمت شروع به کاهش به زیر سطح 85.05 دلار کرده است. جفت ارز AAVE/USD در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته و همچنان 8.71 درصد کاهش یافته است که نشانه نزولی است.

تصویر 168
نمودار قیمت 24 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI نیز در منطقه نزولی معامله می شود زیرا به زیر سطح 50 سقوط کرده است و در حال حاضر در 48.65 است. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند که یک علامت نزولی است. نشانگر واگرایی میانگین متحرک نیز سیگنال فروش می دهد زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است.

نمودار تحلیل قیمت چهار ساعته AAVE/USD: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave، می بینیم که قیمت به زیر سطح حمایت 84.69 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در 85.05 دلار معامله می شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا توانسته اند قیمت را به زیر سطح حمایت کلیدی برسانند.

تصویر 169
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته همچنین نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. نشانگر MACD نیز سیگنال فروش را می دهد زیرا خط MACD در زیر خط سیگنال حرکت می کند. باند بالایی بولینگر نیز در حال انقباض است که یک علامت نزولی است و در حال حاضر با قیمت 85.57 دلار معامله می شود. در حالی که باند پایین بولینگر 84.21 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

در نتیجه، تحلیل قیمت Aave برای امروز نزولی است زیرا قیمت در زیر سطح 85.05 دلار معامله می شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت را پایین می آورند. با توجه به شاخص های فنی، به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و قیمت های AAVE می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.