منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است.
  • AAVE/USD به 280 دلار بازگشت.
  • حرکت نزولی امروز به آرامی در حال فراگیری است.

پیش بینی قیمت Aave امروز نزولی است، زیرا در حال حاضر پس از افزایش قابل توجه دیروز، در زیر مقاومت 280 دلاری تثبیت شده است. انتظار می‌رود AAVE/USD در 24 ساعت آینده، مطابق با روند گسترده‌تر، حتی بیشتر کاهش یابد.

Aave در حال حاضر حدود 275 دلار معامله می شود، که همان منطقه ای است که منطقه مقاومت ما در آن قرار دارد. این منطقه دقیقاً از 280 دلار شروع می شود و تا 255 دلار کاهش می یابد. اگر امروز به بالاتر از 280 دلار دست پیدا کنیم، این احتمال وجود دارد که قبل از مواجهه با ثبات بزرگ به سمت این منطقه ادامه دهیم.

برعکس، با توجه به حرکت فعلی نوسانات نزولی قیمت در بازار، احتمال اینکه با بازگشایی بازارهای آسیایی فردا صبح (GMT+8) به زیر 270 دلار سقوط کنیم، بسیار زیاد است. با این حال، طبق معمول، این پیش بینی ها را با مقداری نمک انجام دهید. هر چیزی ممکن است در دنیای کریپتو اتفاق بیفتد.

تحلیل قیمت توکن Aave با توجه به صعودی ترین پیش بینی ها برای اطمینان از حداکثر دقت برای معاملات و سرمایه گذاری های روزانه شما ارائه می شود.

حرکت قیمت Aave در 24 ساعت گذشته: Aave به 280 دلار بازگشت، شروع به تحکیم کرد

قیمت DVC/USD طی 24 ساعت گذشته در محدوده باریک 272.16 تا 280.74 دلار در نوسان بوده است که نشان از نوسانات کمی دارد. حجم معاملات 41 درصد کاهش یافته است و مجموعاً 199 میلیون دلار است، در حالی که ارزش کل بازار تقریباً 15.78 میلیارد دلار است و سکه را در رده 50 جهان قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AAVE/USD: به نظر می رسد AAVE دوباره پایین تر می رود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم روند نزولی ملایمی را مشاهده کنیم که در حال افزایش است، که نشان می‌دهد قیمت Aave تا آخر هفته به کاهش خود ادامه می‌دهد و احتمالاً یک پایین‌ترین قیمت جدید ایجاد می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است
نمودار 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

قیمت Aave از ابتدای نوامبر در یک روند نزولی ثابت بوده است. پس از پشت سر گذاشتن حمایت چند هفته‌ای خود در 310 دلار در هفته گذشته، تعداد زیادی از پایین‌ترین و بالاترین‌ها ثبت شد تا اینکه در 18 نوامبر به پایین‌ترین ماهانه 260 دلاری فعلی رسید.

با این حال، حمایت 280 دلاری تا حدودی ثابت بود و این جفت دوباره سقوط کرد و تا 274.55 دلار سقوط کرد و قبل از بازگشت دوباره به سمت بالا رفت. پس از یک تثبیت کوتاه، دیروز AAVE/USD با افت دیگری روبرو شد و به سطح حمایت 280 دلار رسید. یک قله پایین دیگر ایجاد شده است که نشان می دهد روند نزولی کلی ادامه خواهد داشت.

قیمت Aave امروز به پایین‌تر از بالاترین سطح اخیر تثبیت شد. برخی از شتاب نزولی در ساعات اخیر بازگشته است که حاکی از رکود دیگری در 24 ساعت آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

سد 280 دلار شکسته شد، اما حرکت صعودی پس از بهبود قوی دیروز متوقف شد. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که AAVE/USD طی 24 ساعت آینده بیشتر کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.