منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD با افزایش حرکت نزولی ثابت به پایین ترین سطح 74.08 دلار سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE/USD با افزایش حرکت نزولی ثابت به پایین ترین سطح 74.08 دلار سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. اگرچه خرس ها در موقعیت برنده بودند، اما از ابتدای امروز روند نزولی قیمت را دنبال می کند. احساس عمومی در بازار همچنان نزولی است زیرا Aave در زمان نگارش مقاله به 74.08 دلار کاهش یافت. AAVE/USD در زمان نگارش این مقاله 2.17 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار به 1.04 میلیارد دلار رسیده است. حجم معاملات 24 ساعته 71 میلیون دلار ثبت شده است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: قیمت Aave در 76.35 دلار با رد شدن مواجه است

تحلیل قیمت یک روزه Aave یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 74.08 دلار کاهش یافته است.

تصویر 134
نمودار روزانه AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی نزدیک به منطقه اشباع فروش است که نشان می‌دهد با ادامه فروش، خرس‌ها کنترل را در دست دارند. میانگین متحرک (MA) در 75.96 دلار معامله می شود و متقاطع نزولی همچنان فعال است زیرا MA 50 روزه از زیر MA 200 روزه عبور می کند. باندهای بولینگر، با افت شدید ارزهای دیجیتال و افزایش نوسانات در بازار، افزایش یافته است.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: آخرین تحولات

تحلیل 4 ساعته قیمت Aave روند نزولی را تأیید می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر سطح 74 دلار معامله می شود. قیمت بالا و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشانه حرکت نزولی در بازار است. گاوها نتوانسته اند قیمت را به بالای 76.35 دلار برسانند که این نشانه ضعف است.

تصویر 132
نمودار 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 38.62 است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند، که نشانه ای از ادامه فروش در بازار است. بازار در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود که نشانه کنترل خرس ها است. باندهای بولینگر بالا شکسته شده است و در حال حاضر 76.35 دلار است و حد پایین در 73.75 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که AAVE در شروع جلسه امروز بهتر عمل کرده است، اما ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. با این حال، اگر رد 76.35 دلار ادامه یابد، ممکن است سکه در ساعات آینده شروع به بهبود کند. از سوی دیگر، اگر فشار فروش ادامه یابد، AAVE ممکن است به محدوده 73.75 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.