منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE پس از یک دوره نزولی، خواب را در 81.93 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE پس از یک دوره نزولی، خواب را در 81.93 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا توکن در حال حاضر قادر به شکستن بالاتر از مقاومت 85.13 دلار نیست. این به دنبال یک روند نزولی اخیر است که شاهد کاهش AAVE از بالاترین سطح 88.00 دلار بودیم. AAVE/USD با رد شدن در 85.13 دلار مواجه است و شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند باعث شود که توکن بار دیگر سطح 88.00 دلار را هدف قرار دهد.

تصویر 401
منبع: Coin360

با این حال، پشتیبانی از AAVE در 80.89 دلار وجود دارد که ممکن است از حرکت نزولی بیشتر قیمت جلوگیری کند. دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته 2.10 درصد کاهش یافته است و باید دید آیا AAVE می تواند از سطوح فعلی بازگردد یا خیر. ارزش بازار سکه با حجم معاملات 24 ساعته 131 میلیون دلار به 1.17 میلیارد دلار کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: سطوح قیمت به 81.93 دلار کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که خرس ها حرکت قیمت را امروز تعریف می کنند. AAVE/USD پس از حرکت صعودی قوی قیمت دیروز در حال اصلاح است. جفت AAVE/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 81.93 دلار معامله می شود. دو روز گذشته به طور کلی برای این جفت ارز سودآور بود زیرا حدود 2.36 درصد افزایش یافت. و امروز، فشار فروش بازگشته است و روند نزولی است زیرا خرس‌ها قیمت را پایین می‌آورند.

تصویر 400
منبع: TradingView

SMA 50 و 200 بالاتر از کندل ها هستند که نشان دهنده روند نزولی در بازار است. MACD همچنین نشان می دهد که خرس ها بر بازار کنترل دارند زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند نزولی امروز را تأیید می کند زیرا در منحنی نزولی در شاخص 56.63 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD: Aave پس از رد شدن در 85.13 دلار به روند نزولی خود ادامه می دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که خرس ها در تلاش برای برتری هستند و در ابتدای جلسه معاملاتی آسیب بزرگی وارد کرده اند زیرا قیمت را تا سطح 81.93 دلار پایین آورده اند. از سوی دیگر، با ظاهر شدن حمایت، گاوها از فشار نزولی طفره رفتند و قیمت به سطح 81.00 دلار در حال حاضر بازگشت.

تصویر 399
منبع: TradingView

هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) منفی است و از روند نزولی در بازار حمایت می کند. خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده کاهش احتمالی قیمت در جفت AAVE/USD است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سمت سمت فروش متمایل شده است، زیرا در 48.42 قرار دارد، که نشان دهنده عدم تصمیم گیری در بازار در حال حاضر است. 50 SMA در حال حاضر 80.59 دلار است و از جفت AAVE/USD پشتیبانی می کند، در حالی که 200 SMA در 85.13 دلار نشان دهنده مقاومت قوی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که توکن با فشار نزولی مواجه است و ممکن است همچنان شاهد حرکت نزولی قیمت باشد. با این حال، سطوح پشتیبانی ممکن است از کاهش قابل توجه قیمت جلوگیری کند. معامله گران باید منتظر شکست بالقوه بالای مقاومت 85.13 دلار یا شکست زیر سطح حمایت 80.89 دلار برای جهت گیری بیشتر در حرکت قیمت AAVE باشند.