منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE مقاومت در 280 دلار پیدا می کند، برای افت دیگری آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE مقاومت در 280 دلار پیدا می کند، برای افت دیگری آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است.
  • AAVE/USD به 280 دلار بازگشت.
  • حرکت نزولی امروز به آرامی در حال فراگیری است.

تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است زیرا در حال حاضر شاهد تثبیت زیر مقاومت 280 دلاری پس از یک رالی قوی دیروز هستیم. به احتمال زیاد، AAVE/USD به همراه روند کلی در 24 ساعت آینده کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE مقاومت در 280 دلار پیدا می کند، برای افت دیگری آماده می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

با بازگشت فشار فروش امروز، کل بازار با نتایج متفاوتی در 24 ساعت گذشته معامله شد. رهبر بازار، بیت کوین، 0.15 درصد کاهش یافته است، در حالی که اتریوم با 0.61 درصد افزایش همچنان در سبز است.

حرکت قیمت Aave در 24 ساعت گذشته: Aave به 280 دلار بازگشت، شروع به تحکیم کرد

AAVE/USD در محدوده 272.16 تا 280.74 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 41.66 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 199 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 15.78 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 50 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AAVE/USD: به نظر می رسد AAVE دوباره پایین تر می رود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت نزولی باشیم که به آرامی بر روی قیمت Aave تأثیر می‌گذارد، که احتمالاً منجر به کاهش قیمت جدید تا پایان آخر هفته می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE مقاومت در 280 دلار پیدا می کند، برای افت دیگری آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Aave تا کنون در ماه نوامبر شاهد یک حرکت نزولی ثابت بوده است. پس از پشت سر گذاشتن سطح حمایت چند هفته‌ای 310 دلار در هفته گذشته، چندین پایین‌ترین و بالاترین قیمت تا رسیدن به کمترین قیمت ماهانه 260 دلار در 18 نوامبر تعیین شد.

پس از یک تثبیت کوتاه، دیروز AAVE/USD بخشی از زیان را دوباره به دست آورد و در سطح 280 دلار مقاومت پیدا کرد. یک بالاترین پایین تر دیگر تعیین شده است، که نشان می دهد ما می توانیم انتظار داشته باشیم روند نزولی کلی ادامه یابد.

امروز، قیمت Aave شاهد تثبیت زیر بالاترین تازه تعیین شده بود. در ساعات گذشته، نشانه‌هایی از بازگشت حرکت نزولی دیده می‌شود که نشان‌دهنده نزولی‌های بیشتری است که طی 24 ساعت آینده باید دنبال شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Aave امروز نزولی است زیرا شاهد بودیم که قیمت 280 دلار پس از بهبود قوی دیروز مانع از صعود بیشتر شد. بنابراین، ما انتظار داریم که AAVE/USD در حال حاضر خود را برای کاهش دوباره طی 24 ساعت آینده آماده کند.

در حالی که منتظرید سولانا حرکت بیشتری کند، راهنمای ما در مورد بهترین صرافی رمزنگاری، نحوه استخراج Aave Classic و Cardano vs Aave را ببینید.