منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE شتاب مثبت در 110.5 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE شتاب مثبت در 110.5 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت مثبت ثابت نشان می دهد که در آن افزایش قابل توجهی در قیمت ارز دیجیتال مشاهده شده است. به عنوان مثال، هزینه AAVE/USD از مرز 113 دلار عبور کرده بود و در 11 آگوست 2022 به 113.5 دلار رسیده بود، قبل از سقوط به 106 دلار، که باعث کاهش بیشتر قیمت شد.

در 12 آگوست 2022، AAVE شتاب مثبت خود را به دست آورد و مقداری از ارزش از دست رفته خود را به دست آورد. به تدریج افزایش یافت و قیمت به 110.5 دلار رسید که قیمت فعلی معاملات AAVE است. Aave در 24 ساعت گذشته 0.69% افزایش داشته و حجم معاملات آن 286,788,031 دلار بوده است. AAVE در حال حاضر با ارزش بازار زنده 1,542,567,722 دلار در رتبه 41 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند صعودی قابل توجه نشان داده است که باعث می شود قیمت ارز دیجیتال بیشتر در معرض تغییرات متغیر در هر دو حد باشد. حد بالای باند Bollinger 117.1 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 93.8 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی AAVE است.

به نظر می رسد قیمت AAVE/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی بازار است. بازار در چند ساعت اخیر شاهد یک حرکت صعودی قوی با نوسانات جزئی به سمت منطقه نزولی بوده است. با این حال، بازار اکنون کاملاً صعودی به نظر می رسد و احتمالاً به فعالیت خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت در جهتی صعودی حرکت می کند که نشان دهنده افزایش رفتار است.

تصویر 101
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 60 است و این مقدار نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. با این حال، به نظر می رسد مسیر RSI یک جهت کمی رو به بالا دنبال می کند، که نشان می دهد ارز دیجیتال نشانه هایی از افزایش بیشتر را نشان می دهد. افزایش امتیاز RSI نشانه غالب بودن فعالیت خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند افزایشی نشان می دهد، که نشانه های قابل توجهی از سقوط در سمت همه کاره را نشان می دهد، زیرا ارز دیجیتال پتانسیل تغییرات نوسانی را نشان می دهد. بنابراین، قیمت‌های Aave در معرض نوسانات، بیشتر با تغییرات نوسانی مواجه خواهند شد. حد بالایی باند Bollinger در 112.2 دلار وجود دارد که به عنوان قوی ترین مقاومت برای AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 82.4 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای AAVE است.

قیمت AAVE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده روند صعودی است. بازار همچنان صعودی است و نوسانات فزاینده فضای بیشتری را برای حرکت مثبت نشان می دهد. علاوه بر این، بازار در حال حاضر بیشتر مستعد تغییر است. می‌توانیم مسیر قیمت AAVE/USD را در جهت صعودی به سمت مقاومت مشاهده کنیم. این دو ممکن است به زودی با هم ملاقات کنند و باعث ایجاد یک شکست در بازار شوند که منجر به وارونگی شود.

تصویر 102
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 63 است، به این معنی که ارز دیجیتال مقداری تورم را نشان می دهد. ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از منطقه خنثی بالایی قرار دارد. RSI یک حرکت صعودی را دنبال می کند که منعکس کننده روند فزاینده بازار و فعالیت به سمت افزایش بیشتر ارزش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال از یک روند کاملا مثبت پیروی می کند. قیمت در 11 آگوست 2022 به 113 دلار رسید. با این حال، قیمت در حال حاضر در مرز 110.5 دلار تلاش می کند. قیمت فعلی Aave 110.5 دلار است. کریپتوکارنسی نشانه هایی از افزایش را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.