منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE شتاب مثبت به سمت 56.3 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE شتاب مثبت به سمت 56.3 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که کریپتوکارنسی یک حرکت مثبت ثابت را دنبال می کند که در آن افزایش قابل توجهی در قیمت ارز دیجیتال مشاهده شده است. به عنوان مثال، هزینه AAVE/USD از مرز 58 دلار عبور کرده و در 1 ژوئیه 2022 به 58.6 دلار رسیده است. قبل از سقوط به 55.2 دلار، قیمت در همان روز دچار سقوط ناگهانی شد که باعث کاهش بیشتر قیمت شد.

در 2 ژوئیه 2022، AAVE شتاب مثبت خود را به دست آورد و مقداری از ارزش از دست رفته خود را به دست آورد. به تدریج افزایش یافت و قیمت به 56.3 دلار رسید که قیمت فعلی معاملات AAVE است. Aave در 24 ساعت گذشته 0.93 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 102,036,182 دلار بوده است. AAVE در حال حاضر با ارزش بازار زنده 781,440,719 دلار در رتبه 50 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان داده است که باعث می شود قیمت ارز دیجیتال بیشتر در معرض تغییرات متغیر در هر دو حد باشد. حد بالای باند Bollinger 60.8 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 52.9 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی AAVE است.

به نظر می رسد قیمت AAVE/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی بازار است. بازار در چند ساعت اخیر شاهد یک حرکت صعودی قوی با نوسانات جزئی به سمت منطقه نزولی بوده است. با این حال، بازار اکنون کاملاً صعودی به نظر می رسد و احتمالاً به فعالیت خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت در جهتی صعودی حرکت می کند که نشان دهنده افزایش رفتار است.

تصویر 16
منبع نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 است و این مقدار نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. با این حال، به نظر می رسد مسیر RSI یک جهت کمی رو به بالا دنبال می کند، که نشان می دهد ارز دیجیتال نشانه هایی از افزایش بیشتر را نشان می دهد. افزایش امتیاز RSI نشانه غالب بودن فعالیت خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، که نشانه های قابل توجهی از سقوط را در سمت ثابت نشان می دهد، زیرا ارز دیجیتال در برابر تغییرات نوسان مقاوم است. بنابراین، قیمت‌های Aave در معرض نوسانات، کمتر دچار تغییر نوسان می‌شوند. حد بالایی باند Bollinger در 72.22 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با 50.2 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای AAVE است.

قیمت AAVE/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. بازار همچنان نزولی است، با کاهش نوسانات که نشان دهنده رفتار ثابتی است که حرکت را حفظ می کند. علاوه بر این، بازار در حال حاضر کمتر مستعد تغییر است. می‌توانیم مسیر قیمت AAVE/USD را در جهت صعودی به سمت مقاومت مشاهده کنیم. این دو ممکن است به زودی با هم ملاقات کنند و باعث ایجاد یک شکست در بازار شوند که منجر به وارونگی شود.

تصویر 17
منبع نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 36 است، به این معنی که ارز دیجیتال مقداری کاهش ارزش را نشان می دهد. کریپتوکارنسی در حال حاضر در منطقه کاهش ارزش سقوط کرده است. RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده روند کاهشی بازار و فعالیت به سمت کاهش ارزش بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می کند. قیمت در 7 آوریل 2022 به 58.7 دلار رسید. با این حال، قیمت در حال حاضر در مرز 56 دلار تلاش می کند. قیمت فعلی Aave 56.3 دلار است. ارز دیجیتال نشانه هایی از ثبات را نشان می دهد. بازار در حال حاضر روند نزولی را دنبال می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.