منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE در میان بادهای نزولی بالاتر از 76.0 دلار باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE در میان بادهای نزولی بالاتر از 76.0 دلار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای 29 سپتامبر 2022 نشان می دهد که AAVE معاملات روزانه را با بالاترین قیمت 76.05 دلار آغاز کرد. در ساعات اولیه روز مقداری اقدام خرید در بازار رخ داد و AAVE قبل از ورود خرس به بالاترین سطح 77.5 دلار افزایش یافت. قیمت را به سطح معاملاتی فعلی 76.36 دلار برسانید. گاوهای Aave در روز بسیار فعال بودند زیرا توانستند دو سطح مقاومت بحرانی را بشکنند. گاوها قیمت ها را به بالای 75 دلار رساندند و بعداً در نمودار 4 ساعته، یک اقدام خرید قوی مشاهده شد، با شکستن قیمت های AAVE از سطح مقاومت کلیدی دیگر 76 دلار.

Aave در حال حاضر با برتری 0.11 درصدی در جایگاه 47 قرار دارد. حجم معاملات در حال حاضر 88,788,048.67 دلار است، در حالی که ارزش بازار 1.06 میلیارد دلار است. سطح پشتیبانی اصلی جفت AAVE/USD 74.69 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برود، ممکن است در کوتاه مدت به 74.00 دلار سقوط کند. مقاومت برای AAVE/USD 78.13 دلار است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بشکند، می تواند یک روند صعودی را آغاز کند و در کوتاه مدت به 80.50 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار روزانه: متقاطع صعودی روی کارت ها

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار روزانه سیگنال های ترکیبی را نشان می دهد که گاوها و خرس ها برای کنترل قیمت می جنگند. با این حال، گاوها در چند ساعت گذشته افزایش یافته اند زیرا توانسته اند قیمت ها را از پایین ترین سطح 74.56 دلار به سطح 76 دلار برسانند. تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار در ساعات گذشته با نوسان قیمت ها بین 72 تا 76 دلار، شاهد تلفیقی بوده است. افزایش قیمت فعلی، قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت افزایش بیشتری رخ دهد زیرا قیمت در حال حاضر در سطح ۷۶.۳۳ دلار معامله می‌شود.

تصویر 377
نمودار روزانه AAVE/USD، منبع: TradingView

شاخص فنی 1 روزه برای بازار Aave علائم متفاوتی را نشان می دهد زیرا قیمت در حال حاضر در تعادل است. خط MACD در حال حاضر در آستانه عبور از خط سیگنال قرمز از بالا است که نشان می دهد یک تقاطع صعودی قریب الوقوع است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.34 معامله می شود و هیچ نشانه ای از شرایط خرید یا فروش بیش از حد را نشان نمی دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه بازار را در سطح 73.33 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که میانگین متحرک ساده 200 روزه مقاومت بازار را در سطح 77.51 دلار ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل نمودار 4 ساعته AAVE/USD: قیمت AAVE در تعادل در حالی که خرس ها و گاوها برای کنترل قیمت می جنگند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که گاوها قدرت خود را به دست آورده‌اند و قبل از اینکه خرس‌ها برای کاهش ادامه روند صعودی وارد شوند، توانسته‌اند سطوح مقاومت کلیدی را بشکنند. گاوها از حمایت فوری 76 دلار دفاع می‌کنند. تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که AAVE/USD در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می‌شود، زیرا قیمت‌ها پس از رسیدن به سقف بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 378
نمودار 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

منحنی RSI در حال حاضر روی 49.71 قرار دارد و هیچ نشانه روشنی در مورد جهت بازار ارائه نمی دهد. اندیکاتور MACD نیز نزدیک به خط صفر معامله می شود که نشان می دهد در حال حاضر روند مشخصی در بازار وجود ندارد. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند که نشانه تثبیت بیشتر در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت Aave برای امروز نتیجه می‌گیرد که خرس‌ها قبل از ورود گاوها برای احیای بازار، کنترل را در دست داشتند. با این حال، روند صعودی قبل از اینکه بازار به سمت احساسات صعودی سوق پیدا کند، کوتاه شد. اگرچه بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، گاوها می توانند کنترل را پس بگیرند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بعید است که این اتفاق در کوتاه مدت رخ دهد، زیرا همه شاخص های بازار نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.