منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE به پایین ترین سطح 77.04 دلار با افزایش حرکت نزولی ثابت سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE به پایین ترین سطح 77.04 دلار با افزایش حرکت نزولی ثابت سقوط می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 97
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که جفت AAVE/USD امروز نزولی است. پس از یک دوره تثبیت بالاتر از سطح 81.87 دلار، قیمت شروع به کاهش کرده است و در حال حاضر در 77.04 دلار معامله می شود. خرس‌ها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و احتمالاً در کوتاه‌مدت قیمت را کاهش خواهند داد. سطح پشتیبانی اصلی برای جفت AAVE/USD 75.16 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح برسد، در کوتاه مدت به 71.10 دلار کاهش می یابد. مقاومت برای AAVE/USD 81.87 دلار است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بشکند، می‌تواند یک روند صعودی را آغاز کند و در کوتاه‌مدت به 84.60 دلار برسد.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت های Aave شکست می خورند

در نمودار 1 روزه برای تحلیل قیمت بهمن، می بینیم که قیمت بین سطوح 81.87 دلار و 77.04 دلار تثبیت شده است. خرس‌ها امروز کنترل بازار را در دست گرفته‌اند، زیرا قیمت به زیر سطح 77.04 دلار کاهش یافته است. جفت ارز AAVE/USD در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته و همچنان 2.6 درصد کاهش یافته است که نشانه نزولی است.

تصویر 96
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

قیمت زیر میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور RSI همچنین در منطقه نزولی معامله می شود زیرا به زیر سطح 50 سقوط کرده است. نشانگر واگرایی میانگین متحرک نیز سیگنال فروش می دهد زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است.

نمودار تحلیل قیمت چهار ساعته AVE/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

در نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Aave، می بینیم که قیمت به زیر سطح حمایت 75.16 دلار کاهش یافته است و در حال حاضر در 70.04 دلار معامله می شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا توانسته اند قیمت را به زیر سطح حمایت کلیدی برسانند. حرکت نزولی احتمالاً ادامه خواهد داشت زیرا قیمت با مقاومت 81.87 دلار مواجه است.

تصویر 95
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته همچنین نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. نشانگر MACD نیز سیگنال فروش را می دهد زیرا خط MACD در زیر خط سیگنال حرکت می کند. میانگین متحرک 50 روزه در حال حرکت به زیر میانگین متحرک 200 روزه است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

در نتیجه، تحلیل قیمت Aave برای امروز نزولی است زیرا قیمت در زیر سطح 81.76 دلار معامله می شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت را پایین می آورند. با توجه به شاخص های فنی، به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و قیمت های AAVE می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.