منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE به آرامی به 62 دلار باز می گردد، بالاترین قیمت بعدی دیگر؟

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE به آرامی به 62 دلار باز می گردد، بالاترین قیمت بعدی دیگر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave امروز صعودی است زیرا ما شاهد بازگشت آهسته به پایان حمایت 62 دلار با تثبیت یک شبه بودیم. احتمالاً AAVE/USD از آنجا بالاتر خواهد رفت و به دنبال آن است که در 24 ساعت آینده یک بالاترین سطح پایین دیگر را زیر 75 دلار قرار دهد. از آنجا، کاهش بیشتری را می توان در اواخر هفته پیش بینی کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟  3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.72 درصد و اتریوم فقط 0.14 درصد از دست دادند. در همین حال، آلت‌کوین‌های برتر مانند Dogecoin، Avalanche و Uniswap بدترین عملکردهای روز را دارند و بیش از ۶ درصد ضرر دارند.

حرکت قیمت Aave در 24 ساعت گذشته: Aave پایین تر از 62 دلار را کمی بالاتر می گذارد

AAVE/USD در محدوده 63.21 تا 68.01 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 10.11 درصد افزایش به 135.5 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 934 میلیون دلار معامله می شود و سکه را در رده 50 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AAVE/USD: به نظر می رسد AAVE مجدداً آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد باشیم که ادغام به آرامی به یک فشار بالاتر تبدیل می‌شود، زیرا فروشندگان بار دیگر خسته شده‌اند. در نتیجه، احتمالاً اقدام قیمت Aave در اواخر هفته به بالاترین سطح پایین‌تر دیگری خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت 0.07 دلار را به عنوان پشتیبانی مجددا آزمایش می کند و آماده است تا بالاتر را فشار دهد؟  4
نمودار 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Aave در نیمه دوم ژوئن افزایش شدیدی داشته است. از آخرین نوسان عمده در 46 دلار، AAVE/USD بیش از 65 درصد افزایش یافت و به مرز 78 دلار رسید که نشان‌دهنده تغییر احتمالی عمده در روند است.

اصلاحی زیر همچنین موفق شد یک پایین تر قوی تر را در 62 دلار تعیین کند که بیشتر این سیگنال را تأیید می کند. با این حال، پس از مقداری تثبیت و یک حرکت صعودی ثابت، AAVE نتوانست مقاومت 75 دلاری قبلی را بشکند و در واقع یک بالاترین محلی کمی پایین‌تر ایجاد کرد.

از آن زمان، قیمت Aave به آرامی به پایین ترین سطح قبلی بازگشت. به مرز 62 دلار نرسیده است، به این معنی که پایین ترین سطح محلی کمی بالاتر تعیین شده است. بنابراین، ساختار کلی بازار در حال حاضر در یک محدوده فزاینده فشرده تر در حال تثبیت است.

به احتمال زیاد شاهد خواهیم بود که AAVE/USD در اواخر هفته به بالاترین حد خود ادامه می دهد و با کاهش نوسانات در اوایل ماه جولای به معامله ادامه می دهد تا زمانی که یک شکست واضح برای هر دو طرف مشاهده شود. به طور کلی، این بدان معنی است که برای تعیین هر گونه اهداف میان مدت به توسعه اقدامات قیمت بیشتری نیاز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Aave امروز صعودی است زیرا شاهد بودیم که تثبیت به آرامی به یک فشار بالاتر تبدیل شده است. احتمالاً AAVE/USD به دنبال آزمایش مجدد بالاترین سطح قبلی در آینده خواهد بود، با این حال، با در نظر گرفتن حرکت صعودی پایین، ما انتظار داریم که بالاترین سطح پایین تری دیگر در اواخر هفته ثبت شود. پس از انجام این کار، AAVE باید به دنبال عبور از مرز 62 دلار باشد و در ماه جولای نزولی بیشتری را آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت Aave هستید، پیش‌بینی قیمت بلندمدت AAVE ما برای سال‌های 2022-2031 را ببینید.