منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE با افزایش حرکت صعودی به 73.54 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE با افزایش حرکت صعودی به 73.54 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود است و با ثبات روند صعودی تا سطح 73.54 دلار در طول روز بهبود یافته است. هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

آلتکوین اخیراً فشار خرید شدیدی را تجربه کرده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. قیمت‌های Aave در چند روز گذشته در اطراف سطح 70-73 دلار در نوسان بوده‌اند و شکست بیش از این می‌تواند منجر به حرکت قیمت‌ها به سمت منطقه 74.00 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر حدود 123 میلیون دلار و ارزش کل بازار 1.03 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 73.54 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش AAVE/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. در صورت پافشاری خریداران می توان پیش بینی کرد که قیمت در ساعات آینده افزایش بیشتری خواهد داشت. قیمت در حال حاضر 73.54 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 1.26 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است.

تصویر 191
نمودار 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

قیمت در روزهای اخیر روند صعودی داشته است و اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 43.36 است که در منطقه اشباع خرید قرار دارد، به این معنی که ممکن است در کوتاه مدت عقب نشینی رخ دهد. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد و در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند به حرکت بالاتر ادامه دهند. سکه بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه (MA) و MA 50 روزه معامله می شود که یک علامت صعودی است.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که گاوها توانسته اند پس از یک دوره تثبیت قیمت ها را بالاتر ببرند. قیمت‌ها در حال حاضر بالاتر از سطح 73.00 دلار معامله می‌شوند، زیرا بازار اوج‌ها و سطوح پایین‌تر را تشکیل داده است. AAVE/USD بین سطوح 66.94 دلار و 73.74 دلار معامله می‌شود، که برای صعود بیشتر نیاز است.

تصویر 192
نمودار 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 38.07 است که در قلمروی خنثی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت ها می توانند در کوتاه مدت در هر دو جهت حرکت کنند. اندیکاتور MACD نیز در محدوده صعودی قرار دارد اما نزدیک به خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت تثبیت شوند. میانگین متحرک 20 روزه (MA) در حال حاضر روی 68.00 دلار و میانگین متحرک 50 روزه روی 71.18 دلار است که هر دو نشانه های صعودی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تأیید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، AAVE ممکن است بالاتر از مرز 74.00 دلار صعود کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.