منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE ارزش را 1.75٪ پس از حرکت صعودی افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: AAVE ارزش را 1.75٪ پس از حرکت صعودی افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت مثبت ثابت نشان می دهد که در آن افزایش قابل توجهی در قیمت ارز دیجیتال مشاهده شده است. به عنوان مثال، هزینه AAVE/USD از مرز 114 دلار عبور کرده بود و در 12 آگوست 2022 به 115 دلار رسید، قبل از سقوط به 110.5 دلار، که باعث کاهش بیشتر قیمت شد.

در 13 آگوست 2022، AAVE شتاب مثبت خود را به دست آورد و مقداری از ارزش از دست رفته خود را به دست آورد. به تدریج افزایش یافت و قیمت به 110.5 دلار رسید که قیمت فعلی معاملات AAVE است. Aave در 24 ساعت گذشته 2.16 درصد رشد داشته و حجم معاملات آن 284,635,260 دلار بوده است. AAVE در حال حاضر با ارزش بازار زنده 1,554,706,822 دلار در رتبه 41 قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند صعودی قابل توجه نشان داده است که باعث می شود قیمت ارز دیجیتال بیشتر در معرض تغییرات متغیر در هر دو حد باشد. حد بالای باند Bollinger 117.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 101 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی AAVE است.

به نظر می رسد قیمت AAVE/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده روند صعودی بازار است. بازار در چند ساعت اخیر شاهد یک حرکت نزولی قوی با نوسانات جزئی به سمت منطقه صعودی بوده است. با این حال، بازار اکنون کاملاً نزولی به نظر می رسد و احتمالاً به فعالیت خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، به نظر می رسد قیمت در جهت نزولی حرکت می کند که نشان دهنده رفتار کاهشی است.

تصویر 110
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 55 است و این مقدار نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. با این حال، به نظر می‌رسد مسیر RSI کمی رو به پایین است که نشان می‌دهد ارز دیجیتال نشانه‌هایی از کاهش بیشتر را نشان می‌دهد. کاهش امتیاز RSI نشانه غالب بودن فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نوسانات بازار را به دنبال یک روند افزایشی نشان می دهد، که نشانه های قابل توجهی از سقوط در سمت همه کاره را نشان می دهد، زیرا ارز دیجیتال پتانسیل تغییرات نوسانی را نشان می دهد. بنابراین، قیمت‌های Aave در معرض نوسانات، بیشتر با تغییرات نوسانی مواجه خواهند شد. حد بالایی باند Bollinger در 115.3 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای AAVE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 82.2 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای AAVE است.

قیمت AAVE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده روند صعودی است. بازار همچنان صعودی است و نوسانات فزاینده فضای بیشتری را برای حرکت مثبت نشان می دهد. علاوه بر این، بازار در حال حاضر بیشتر مستعد تغییر است. می‌توانیم مسیر قیمت AAVE/USD را در جهت صعودی به سمت مقاومت مشاهده کنیم. این دو ممکن است به زودی با یکدیگر ملاقات کنند و باعث ایجاد یک شکست در بازار شوند که منجر به تغییر مسیر شود.

تصویر 111
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 61 است، به این معنی که ارز دیجیتال مقداری تورم را نشان می دهد. ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از منطقه خنثی بالایی قرار دارد. RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده روند کاهشی بازار و فعالیت به سمت کاهش بیشتر ارزش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نتیجه می گیرد که ارز دیجیتال از یک روند کاملا مثبت پیروی می کند. قیمت در 12 آگوست 2022 به 115 دلار رسید. با این حال، قیمت در حال حاضر در مرز 110.5 دلار تلاش می کند. قیمت فعلی Aave 110.5 دلار است. کریپتوکارنسی نشانه هایی از افزایش را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.